Vivus

Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 7500zł
Okres spłat: od 1 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 20 lat
Rozpatrywanie wniosków: poniedziałek – niedziela od 6:00 do 23:00
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK (pożyczka jest widoczna w raporcie)

Vivus.pl – idealna pierwsza pożyczka?

Pierwsza darmowa pożyczka za pośrednictwem Vivus, to dobre rozwiązanie dla osób, które poszukują szybkiego i bezpiecznego ratunki w sytuacji potrzeby pilnej spłaty: debetu, ujemnego stanu w rachunku, raty kredytu czy zaległego czynszu. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz uniknąć narastających, karnych odsetek, a ponadto wypróbujesz pożyczkę bez żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczka jest w pełni darmowa, jedynym warunkiem jest spłata należności upływem ustalonego terminu. Klient może przedłużyć ustalony wcześniej okres spłaty, jednak poniesie wtedy dodatkowe koszty. Vivus w przypadku pierwszego kredytu proponuje sumy od 100 zł do 3000 zł bez ukrytych płatności na czas 1-30 dni. Ze względu na tak korzystną ofertę kierowaną do nowych klientów, można pokusić się o stwierdzenie, że firma Vivus działa dumpingowo (to znaczy prowadzi swoją działalność ze stratą) – a wszystko po to, by przekonać do siebie nowych klientów. W tej sytuacji należałoby pamiętać jeszcze tylko o jednym – nie każdemu taka pożyczka może zostać przyznana. Vivus dokonuje ścisłej weryfikacji historii kredytowej każdego pożyczkobiorcy w bazach KRD i ERIF oraz rejestrach takich jak BIK. Decyzję o przyznaniu bądź odmowie przyznania pożyczki klient otrzymuje

P.Vivus Finance Sp.z.o.o. to jedna z pierwszych i zarazem jedna z największych firm pozabankowych udzielających chwilówek w naszym kraju. Swoją działalność rozpoczęła u nas dobre kilka lat temu. I przez ten okres zdobyła zaufanie setek tysięcy klientów. Wszystko to za sprawą pierwszej chwilówki za darmo, a kwota kolejnych pożyczek może wynieść aż 7500zł.

Teraz w Vivus możesz pożyczyć nawet 3000zł na 30 dni za darmo (pierwsza pożyczka).

Po tym czasie do oddania będziesz miał tylko tyle, ile pożyczyłeś (bez kosztów, odsetek czy prowizji). Maksymalna kwota jaką możesz pożyczyć to nawet 7500zł na okres do 30 dni. Pożyczkę możesz oczywiście przedłużyć (o 7, 14 lub 30 dni).

Aby pożyczyć musisz wejść na stronę www.vivus.pl i wybrać suwakiem kwotę pożyczki jaka cię interesuje oraz termin spłaty, a następnie wypełnić prosty formularz, w którym należy podać tylko swoje podstawowe dane teleadresowe (bez danych o zatrudnieniu, pracodawcy itp). Następnie potwierdzić wpisane dane i wysłać wniosek. Kolejno będziesz poproszony o przesłanie na podany na stronie numer rachunku bankowego przelew na 1grosz, celem weryfikacji poprawności wpisanych danych we wniosku. Po otrzymaniu przez Vivus twojego przelewu weryfikacyjnego otrzymasz decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze na swoim koncie otrzymasz nawet w 15 minut.

Zarabiaj pieniądze polecając kredyty w Vivus

Vivus.pl posiada także ofertę specjalną dla aktywnych pożyczkobiorców. Jeśli zaprosisz do znajomych do pobrania darmowej pożyczki otrzymasz darmowy prezent. Wystarczy uzyskać zgodę z ich strony na przesłanie im zaproszenia. Vivus wymaga jedynie podania numeru telefonu znajomego lub jego adresu mailowego. Za każdy skuteczny kredyt w Vivus.pl polecający dostaje 30 zł. Klient, który zaprosi 5 osób, a te zdecydują się pożyczkę w Vivus.pl otrzyma nawet 150 zł bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Pożyczka w Vivus.pl

Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka możesz pożyczyć do 3000 zł na 30 dni, jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka, możesz pożyczyć do 7500 zł na 30 dni. Informacje na temat kosztów kolejnej pożyczki, możesz sprawdzić na swoim Profilu Klienta w Vivus.pl. Koszty uzależnione są od wysokości kwoty i okresu na jaki zawrzesz umowę pożyczki. Pieniądze otrzymasz od razu, jeśli decyzja będzie pozytywna. Pamiętaj, że w Vivus jeżeli jeszcze nie wykorzystałeś swojego limitu ogólnego, masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej do pożyczki. Wniosek o kwotę dodatkową, możesz złożyć w taki sam sposób jak wniosek o pożyczkę.

Refinansowanie przy spłacie należności

Na ten moment Vivus nie zdecydował się na refinansowanie swoich pożyczek. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy innej firmy i rozłożenia swojego długu na raty. Wiele osób korzysta z tej usługi oraz korzyści z niej wynikających. Klient w ten sposób nie musi w danym momencie spłacić zobowiązania. Następnie firma sama oferuje danemu dłużnikowi nowy termin spłaty, który może opierać się na rozłożeniu zadłużenia na raty. Taki plan spłaty to oczywiście kolejne koszty dla samego klienta, jednak nie jest on już narażony na czynności windykacyjne.

Jakie raty w Vivus.pl?

Pierwsza pożyczka w Vivus jest zupełnie za darmo, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku pożyczki w wysokości 1000 zł na 30 dni to oddajesz tyle ile pożyczyłeś, czyli jedynie 1000 zł. RRSO jest równe 0%, więc Vivus nie pobiera opłaty za usługę. Klienci regularnie korzystający z usług Vivus, w pobierając zobowiązanie o wartości 500 zł, po 30 dniach będą zobowiązani do zwrotu 578,5 zł. W przypadku kwoty maksymalnej 4000 zł, po 30 dniach klient będzie dłużny 4628,1 zł. Jednak Vivus.pl zawsze stara się współpracować z pożyczkobiorcą poprzez np. raty, których wysokość może on ustalić w sposób indywidualny.

Opinie na temat pożyczek Vivus.pl

Dzięki zerowemu oprocentowaniu pierwszej pożyczki, wielu klientów chwali sobie takie rozwiązanie i wiąże się z Vivus na dłużej, pożyczając z czasem kolejne pieniądze. Niepodważalnym atutem Vivus.pl jest możliwość wzięcia pożyczki przez Internet. Pożyczka online, to niezwykle łatwy sposób na uzyskanie dodatkowej kwoty bez wstawania z fotela. Dzięki niej możesz zdobyć dodatkowe pieniądze w każdej chwili. Pożyczka bez zaświadczeń nie wymaga od pożyczkobiorcy przedstawienia dokumentów potwierdzających zatrudnienie. Wystarczy oświadczenie o dochodach, dowód osobisty i numer konta bankowego. Zdaniem klientów, Vivus to gwarancja braku ukrytych kosztów czy konieczności wypełniania zbędnych zaświadczeń. Jeżeli klient jest zadowolony z tego, jak łatwo i szybko Vivus udziela pożyczek i weźmie kolejną, opłaty będą zależały od kwoty i czasu, na który pożyczy on pieniądze pieniądze.

Vivus.pl posiada rachunki w następujących bankach: Alior Bank, PEKAO SA, Getin Bank, ING Bank, Millennium, PKO BP.

Vivus

9.9

Pierwsza pożyczka

9.9/10

Maksymalna pożyczka

9.9/10

Wymagania

9.9/10

Czas oczekiwania

9.8/10

Ilość banków

9.9/10

Plusy

  • Darmowa pierwsza pożyczka, 0% RRSO i brak ukrytych kosztów
  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki, aż 7500 zł
  • Szybka rejestracja, brak zbędnych formalności
  • Wysoka przyznawalność pożyczek

Minusy

  • Wpis do BIK
  • Sprawdzany KRD, Erif, Infomonitor
  • Brak uzasadnienia ze strony firmy w przypadku odmowy udzielenia pożyczki
  • Maksymalna kwota pożyczki dostępna dopiero przy 5 pożyczce