Vivus
Vivus Finance sp. z o.o.
ul. 17 Stycznia 56
02-146 Warszawa
Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 7500zł
Okres spłat: od 1 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 20 lat
Rozpatrywanie wniosków: poniedziałek – niedziela od 6:00 do 23:00
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK (pożyczka jest widoczna w raporcie)

Vivus.pl – idealna pierwsza pożyczka?

Znalezienie firmy vivus na internecie jest niezwykle proste. Co oferuje dany pożyczkobiorca? Czym  vivus finance sp zaskakuje na rynku? Odpowiedzi na te pytania odnoście pożyczki w vivus jest dość proste. Opisywane przez nas polskie przedsiębiorstwo to firma pożyczkowa o dość długiej tradycji na rynku. Początki tego przedsiębiorstwa trwają już dobre kilka lat. Marketing firmy vivus sprawił, że ich produkty stały się rozpoznawalne na rynku. Popularne pożyczki w vivus przyciągają uwagę swoich klientów atrakcyjnymi warunkami. Do popularnych usług należy darmowa pierwsza pożyczka bez żadnych opłat. Za pośrednictwem vivus finance sp możemy wziąć pożyczkę dla zupełnie nowych klientów. Rozwiązanie, jakie oferuje vivus finance sp jest dla dla osób, które poszukują szybkiego spłacenia ważnych należności. Gdy weźmiesz pożyczkę w vivus możesz z powodzeniem opłacić zaległe zapłaty. Bezpieczna darmowa pierwsza pożyczka sprawdzi się w sytuacji, gdy mamy pilne spłaty: debetu, ujemnego stanu w rachunku, raty kredytu czy zaległego czynszu.

Jeśli prześladują Cię zaległe zobowiązania to weź pożyczkę  i nie martw się o dzień jutrzejszy. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz uniknąć narastających kwot spłaty pożyczki oraz karnych odsetek, które każdego dnia stale rosną. Wato dodać, że dzięki vivus finance sp wypróbujesz pożyczkę bez żadnych dodatkowych kosztów. Pożyczka jest w pełni darmowa i wolna wszelkich żmudnych zobowiązań. Jedynie, co musisz podpisać to umowa na 30 dni oraz regularnie spłacać pożyczkę.W ofercie pożyczkobiorca podkreśla, że rzeczywista roczna stopa oprocentowania nie istnieje. Gdy przyjdzie Ci całkowita kwota do zapłaty zauważysz, że RRSO tej pożyczki wynosi całe 0%. Jedynym warunkiem jest spłata należności upływem ustalonego terminu. To tylko jedyna rzecz, o której musisz pamiętać. Firma doskonale wie, że czasem przestrzeganie terminu spłaty jest niemożliwe. Na naszej drodze pojawiają się nieprzewidziane problemy. Wówczas chcemy zapomnieć o wszelkich zobowiązaniach finansowych, również o spłacie pożyczki nam udzielonej. Jednak nie możemy tego zrobić. Pojawienie się w bazach dłużników w niczym nie pomaga. Aby klienci nie musieli popadać w panikę. Firma stanęła na wysokości zadania. Gdy chwilowo nie mamy możliwości dokonania spłaty pożyczki klient może zdecydować się na przedłużenia terminu spłaty danego zobowiązania. Wówczas kwota do spłaty zostanie przesunięta na kolejny okres. Jednak takie działanie niesie za sobą pewną konsekwencje.

Gdy przedłużamy zapłatę pożyczki klient poniesie dodatkowe koszty. Bez względu na rodzaj oferty. To jedyny minus przedłużenia spłaty darmowej pożyczki. Jeśli chodzi o całkowity koszt pożyczki za darmo to zostanie on powiększony o dodatkowe koszty. W artykule nie zostały podane wielkości pożyczanych sum. Firma Vivus w przypadku pierwszego kredytu proponuje koszt pożyczki w granicach od 100zł. Natomiast maksymalna wysokość pożyczki nie może przekroczyć 3000 zł. W pełni całkowity koszt pożyczki nie zawiera żadnych ukrytych płatności. Na każdą pożyczkę jest zawierana umowa na 30 dni, którą zawsze możesz skrócić. Dlatego firma stanowi reprezentatywny przykład dla standardowych usług bankowych. Tak korzystna oferta jest naprawdę widoczna na rynku. Jest konkurencją dla innych instytucji pozabankowych. Takie działanie to reprezentatywny przykład na to, że dając coś zupełnie za darmo przyciągasz do siebie nowych ludzi. I tak faktycznie jest. Niektórzy uważają, że można pokusić się o stwierdzenie, że firma działania firmy Vivus są realizowane na zasadzie straty. Jednak podany model ma wiele korzyści, a wszystko po to, by przekonać do siebie nowych klientów. To dobre i skuteczne działanie na jednoczenie sobie ludzi. Dlatego weź pożyczkę i stań się stałych klientem banku. 

Aby firma pożyczkowa była bezpieczna dla wszystkich. Aby interes klientów oraz przedsiębiorcy łączył, a dzielić należy pamiętać o pewnej zasadzie. Nie każdemu taka pożyczka może zostać przyznana. Jeśli brak ci zdolności kredytowej albo dowolna kwota do spłaty była kiedyś zapomniana i otrzymałeś z tego tytułu ban w postaci odsetek musisz o czym pamiętać. Każdy pożyczkobiorca jest ściśle weryfikowany przez firmę Vivus. Jeśli dana kwota do spłaty spowodowała, że widniejesz w bazach Krajowego Rejestru Dłużników. Możesz mieć problem z pozytywną weryfikacją. Dlatego warto sprawdzić, czy nie posiadasz zdolności kredytowej oraz czy masz zapłacone wszystkie rachunki. Zrób to jeszcze przed decyzją o przydzielenie kredytu. Decyzję o przyznaniu bądź odmowie przyznania pożyczki klient otrzymuje na telefon. 

Firma vivus finance sp  to jedna z pierwszych instytucji pozabankowych. To największa firma udzielająca chwilówek na terenie całego kraju. Pierwsze maksymalne spłaty pożyczki wynoszą 0 złotych. Czytając opinie o vivus mam wrażenie, że firma od samego początku posiada pozytywne opinie. Od czasu rozpoczęcia działalność pojawiło się masę komentarzy. Przez ten okres na vivus opinie zgromadziła się masa wiernych oraz zaufanych klientów. Ich rzetelne wyznanie sprawiają, że chce się dołączyć do grona pożyczkobiorców. To reprezentatywny przykład na to jak istotnie jest dawać usługi, a nie tylko je brać i na ich zarabiać. Wszystko to za sprawą pierwszej chwilówki za darmo. Jeśli chodzi o stałych klientów to maksymalna wysokość kolejnych pożyczek może z powodzeniem przekroczyć aż 7500zł.

Na Vivus znajdziesz atrakcyjną pożyczkę do nawet 3000 złotych. Pierwsza pożyczka na 30 dni pozwoli na realizację Twoich marzeń.

Po upływie 30 dni masz do oddania tyle, ile udało Ci się pożyczyć. Żadna rzeczywista roczna stopa oprocentowania Cię nie interesuje. Jesteś wolny od płacenia wszelkich dodatków czy odsetek. W przypadku pożyczek maksymalna całkowita kwota jaką możesz pożyczyć to nawet 7500zł. Każda umowa na 30 dni może zostać przeciągnięta w czasie. Pożyczkę w dowolnym momencie możesz przedłużyć. Wówczas do umowa na 30 dni zostanie uzupełniona o określoną liczbę dni. 

Aby pożyczyć musisz wejść na stronę www.vivus.pl. Na ekranie głównym wybierz za pomocą suwaka interesującą kwotę pożyczki. Na stronie głównej musisz podać także termin spłaty. Następnie będziesz musiał przygotować dane do złożenia wniosku o pożyczkę. W prostym formularzu należy podać określone dane. Zwykle jest to imię, nazwisko, numer telefonu itd. Wszelkie dane dot. zatrudniania czy zaświadczenie od pracodawcy nie będą Ci potrzebne. Następnie musisz potwierdzić wpisane dane i wysłać wniosek. System poprosi cię o konto bankowe do aktywnego rachunku. W następnym kroku będziesz poproszony o podanie własnego rachunku bankowego. W celu prawidłowego złożenia wniosku wystarczy wykonać przelew na kwotę min. 1 grosza. Do tego celu ponownie przyda się konto bankowe. W tym monecie następuje proces weryfikacji poprawności Twoich danych. Kiedy na konto bankowe Vivus trafi Twój przelew otrzymasz decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna. Pieniądze trafią na Twoje konto już w 15 minut. 

Zarabiaj pieniądze polecając kredyty w Vivus

Vivus.pl posiada także ofertę specjalną dla aktywnych pożyczkobiorców. Jeśli zaprosisz do znajomych do pobrania darmowej pożyczki otrzymasz darmowy prezent. Wystarczy uzyskać zgodę z ich strony na przesłanie im zaproszenia. Vivus wymaga jedynie podania numeru telefonu znajomego lub jego adresu mailowego. Za każdy skuteczny kredyt w Vivus.pl polecający dostaje 30 zł. Klient, który zaprosi 5 osób, a te zdecydują się pożyczkę w Vivus.pl otrzyma nawet 150 zł bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Pożyczka w Vivus.pl

Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka możesz pożyczyć do 3000 zł na 30 dni, jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka, możesz pożyczyć do 7500 zł na 30 dni. Informacje na temat kosztów kolejnej pożyczki, możesz sprawdzić na swoim Profilu Klienta w Vivus.pl. Koszty uzależnione są od wysokości kwoty i okresu na jaki zawrzesz umowę pożyczki. Pieniądze otrzymasz od razu, jeśli decyzja będzie pozytywna. Pamiętaj, że w Vivus jeżeli jeszcze nie wykorzystałeś swojego limitu ogólnego, masz możliwość dobrania kwoty dodatkowej do pożyczki. Wniosek o kwotę dodatkową, możesz złożyć w taki sam sposób jak wniosek o pożyczkę.

Refinansowanie przy spłacie należności

Na ten moment Vivus nie zdecydował się na refinansowanie swoich pożyczek. Istnieje możliwość skorzystania z pomocy innej firmy i rozłożenia swojego długu na raty. Wiele osób korzysta z tej usługi oraz korzyści z niej wynikających. Klient w ten sposób nie musi w danym momencie spłacić zobowiązania. Następnie firma sama oferuje danemu dłużnikowi nowy termin spłaty, który może opierać się na rozłożeniu zadłużenia na raty. Taki plan spłaty to oczywiście kolejne koszty dla samego klienta, jednak nie jest on już narażony na czynności windykacyjne.

Jakie raty w Vivus.pl?

Pierwsza pożyczka w Vivus jest zupełnie za darmo, dzięki czemu możesz wypróbować ją bez żadnych dodatkowych kosztów. W przypadku pożyczki w wysokości 1000 zł na 30 dni to oddajesz tyle ile pożyczyłeś, czyli jedynie 1000 zł. RRSO jest równe 0%, więc Vivus nie pobiera opłaty za usługę. Klienci regularnie korzystający z usług Vivus, w pobierając zobowiązanie o wartości 500 zł, po 30 dniach będą zobowiązani do zwrotu 578,5 zł. W przypadku kwoty maksymalnej 4000 zł, po 30 dniach klient będzie dłużny 4628,1 zł. Jednak Vivus.pl zawsze stara się współpracować z pożyczkobiorcą poprzez np. raty, których wysokość może on ustalić w sposób indywidualny.

Opinie na temat pożyczek Vivus.pl

Dzięki zerowemu oprocentowaniu pierwszej pożyczki, wielu klientów chwali sobie takie rozwiązanie i wiąże się z Vivus na dłużej, pożyczając z czasem kolejne pieniądze. Niepodważalnym atutem Vivus.pl jest możliwość wzięcia pożyczki przez Internet. Pożyczka online, to niezwykle łatwy sposób na uzyskanie dodatkowej kwoty bez wstawania z fotela. Dzięki niej możesz zdobyć dodatkowe pieniądze w każdej chwili. Pożyczka bez zaświadczeń nie wymaga od pożyczkobiorcy przedstawienia dokumentów potwierdzających zatrudnienie. Wystarczy oświadczenie o dochodach, dowód osobisty i numer konta bankowego. Zdaniem klientów, Vivus to gwarancja braku ukrytych kosztów czy konieczności wypełniania zbędnych zaświadczeń. Jeżeli klient jest zadowolony z tego, jak łatwo i szybko Vivus udziela pożyczek i weźmie kolejną, opłaty będą zależały od kwoty i czasu, na który pożyczy on pieniądze pieniądze.

Vivus.pl posiada rachunki w następujących bankach: Alior Bank, PEKAO SA, Getin Bank, ING Bank, Millennium, PKO BP.

Vivus

9.9

Pierwsza pożyczka

9.9/10

Maksymalna pożyczka

9.9/10

Wymagania

9.9/10

Czas oczekiwania

9.8/10

Ilość banków

9.9/10

Plusy

  • Darmowa pierwsza pożyczka, 0% RRSO i brak ukrytych kosztów
  • Wysoka maksymalna kwota pożyczki, aż 7500 zł
  • Szybka rejestracja, brak zbędnych formalności
  • Wysoka przyznawalność pożyczek

Minusy

  • Wpis do BIK
  • Sprawdzany KRD, Erif, Infomonitor
  • Brak uzasadnienia ze strony firmy w przypadku odmowy udzielenia pożyczki
  • Maksymalna kwota pożyczki dostępna dopiero przy 5 pożyczce