SuperGrosz

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 1000zł
Maksymalna kwota: 10 000zł
Okres spłat: od 2 do 48 miesięcy
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczne
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK

SuperGrosz.pl to nowa oferta pożyczek pozabankowych na naszym rynku, właścicielem strony jest firma SuperGrosz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma postanowiła wejść z przytupem na nasz rynek pozabankowy i oferuje pożyczki długoterminowe (ratalne) w kwocie od 1000zł do nawet 10 000zł na okres od 2 do 48 miesięcy.

Wnioskowanie o pożyczkę

Aby wnioskować o pożyczkę należy najpierw zarejestrować się na stronie. Po rejestracji wybieramy na stronie głównej kwotę pożyczki (do 10 000zł) oraz termin spłaty (do 48 miesięcy i przechodzimy do kroku drugiego, w którym należy podać dane adresowe / korespondencyjne oraz rodzaj zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia. W trzecim etapie będziemy musieli zweryfikować swój rachunek bankowy. Firma udostępnia automatyczne weryfikowanie konta za pomocą dedykowanej aplikacji. Wybierz nazwę swojego banku, podaj login oraz hasło – za pomocą bezpiecznego połączenia zostanie w kilkanaście sekund sprawdzone twoje konto tzn. czy dane podane we wniosku zgadzają się z tymi z konta bankowego.

supergrosz

Podsumowanie twojej pożyczki w SuperGrosz

Po pozytywnej weryfikacji zostaniesz przeniesiony na nową podstronę, na której należy potwierdzić w przeglądarce swoją lokalizację, a kolejno otrzymasz na swój telefon komórkowy kod sms, który należy wpisać na stronie. Następnie należy zatwierdzić regulamin i zgodę na weryfikację, po wysłaniu wniosku w ciągu kilku sekund otrzymasz na ekranie decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze na swoim rachunku możesz mieć nawet w kilkanaście minut.

Jeżeli natomiast otrzymasz negatywną decyzję pożyczkową to następny wniosek pożyczkowy możesz złożyć dopiero po 30 dniach.

SuperGrosz

9.4

Pierwsza pożyczka

9.2/10

Maksymalna pożyczka

9.8/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

9.5/10

Ilość banków

9.5/10

Plusy

  • automatyczna decyzja
  • szybka weryfikacja rachunku bankowego
  • długoterminowe pożyczki, nawet do 10000zł na 48 rat

Minusy

  • w przypadku odmowy kolejne wniosek dopiero po 30 dniach