SuperGrosz

SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 1000zł
Maksymalna kwota: 10 000zł
Okres spłat: od 2 do 48 miesięcy
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczne
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK

SuperGrosz.pl – naprawdę wysoka pożyczka

Super Grosz to nowa firma na rynku pożyczek online w Polsce. Pożyczkodawca zajmuje się udzielaniem pożyczek na kwoty nawet do 15000 zł. Co charakteryzuje tego usługodawcę? Pierwsza pożyczka w kwocie do 10000 zł jest udzielana zupełnie za darmo. SuperGrosz.pl pożycza klientom pieniądze na okres od 4 aż do 48 miesięcy. W związku z tym warto zastanowić się nad skorzystaniem z oferty firmy. Wcześniej jednak dobrze jest zapoznać się z jej ofertą i szczegółami. Klienci doceniają szczególnie szybkość realizacji usługi, który przy braku dodatkowych opłat przy pierwszej pożyczce przyciąga do siebie liczne grono nowych klientów.

SuperGrosz.pl to nowa oferta pożyczek pozabankowych na naszym rynku, właścicielem strony jest firma SuperGrosz Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma postanowiła wejść z przytupem na nasz rynek pozabankowy i oferuje pożyczki długoterminowe (ratalne) w kwocie od 1000zł do nawet 10 000zł na okres od 2 do 48 miesięcy.

Wnioskowanie o pożyczkę

Aby wnioskować o pożyczkę należy najpierw zarejestrować się na stronie. Po rejestracji wybieramy na stronie głównej kwotę pożyczki (do 10 000zł) oraz termin spłaty (do 48 miesięcy i przechodzimy do kroku drugiego, w którym należy podać dane adresowe / korespondencyjne oraz rodzaj zatrudnienia i wysokość wynagrodzenia. W trzecim etapie będziemy musieli zweryfikować swój rachunek bankowy. Firma udostępnia automatyczne weryfikowanie konta za pomocą dedykowanej aplikacji. Wybierz nazwę swojego banku, podaj login oraz hasło – za pomocą bezpiecznego połączenia zostanie w kilkanaście sekund sprawdzone twoje konto tzn. czy dane podane we wniosku zgadzają się z tymi z konta bankowego.

supergrosz

Podsumowanie twojej pożyczki w SuperGrosz

Po pozytywnej weryfikacji zostaniesz przeniesiony na nową podstronę, na której należy potwierdzić w przeglądarce swoją lokalizację, a kolejno otrzymasz na swój telefon komórkowy kod sms, który należy wpisać na stronie. Następnie należy zatwierdzić regulamin i zgodę na weryfikację, po wysłaniu wniosku w ciągu kilku sekund otrzymasz na ekranie decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze na swoim rachunku możesz mieć nawet w kilkanaście minut.

Jeżeli natomiast otrzymasz negatywną decyzję pożyczkową to następny wniosek pożyczkowy możesz złożyć dopiero po 30 dniach.

Jakie raty w SuperGrosz.pl?

Przykład kosztów dla pożyczki ratalnej promocyjnej przy RRSO 55% dla całkowitej kwoty pożyczki 5000 PLN. Umowy na 36 miesięcy generuje 36 rat miesięcznych po 254,26 zł. Raty oprocentowane zmienne  w skali 10 % rocznie. Całkowity koszt pożyczki wyniesie więc  4153,43, a w tym odsetki 808,09 zł. Całkowita kwota do zapłaty wyniesie 9153,43 zł. Natomiast standardowa pożyczka przy RRSO 57.8 % dla kwoty pożyczki 6000 PLN na 48 miesięcy to 48 rat miesięcznych w wysokości 277.18 zł Całkowity koszt pożyczki to 7304.85, a kwota do zapłaty 13304.85 zł.

Kredyt w SuperGrosz – dla kogo?

Kredyt może uzyskać tylko obywatel Polski, który ukończył 21 lat i wypełnić wniosek za pomocą kwestionariusza na stronie głównej. Pożyczkę uzyskasz za podajac jedynie numer dowodu osobistego, telefonu komórkowego, a także konta bankowego. Firma nie potrzebuje potwierdzenia dochodów od Twojego pracodawcy. Pierwsza pożyczka może zostać przyznana w kwocie 1000 zł do 10 000 zł. W przypadku dłuższej współpracy klient może wnioskować nawet o 15 000 zł. Kredyt, który oferuje serwis są jednym z najlepiej ocenianych na Polskim rynku chwilówek internetowych.

Pożyczka w SuperGrosz.pl

Firma nie udzieli Ci pożyczki, jeśli jesteś zadłużony lub widniejesz w jakimkolwiek rejestrze. Pożyczki nie mogą uzyskać osoby, zadłużeni lub wielokrotnie wpisywani do rejestrów. Pożyczkobiorca podlega bardzo dokładnej weryfikacji w Biurzee Informacji Kredytowej, Rejestrze ERIF, InfoMonitorze, Krajowym Rejestrze Długów, a także w Check Credit. Pożyczka może zostać przydzielona jedynie osobom, który z pewnością dokonają spłaty.

Opinie na temat pożyczek SuperGrosz.pl

Klienci cenią SuperGrosz ze względu na przejrzystość kosztów. W tym serwisie wszystkie koszty przedstawione są w jasny i przejrzysty sposób. Firma nie ukrywa żadnych opłat i prowizji. Przed wzięciem pożyczki ratalnej klient może zapoznać się ze wszystkimi kosztami świadomie podjąć dalsze decyzje. Kolejnym atutem jest szybkość podejmowania decyzji. Serwis SuperGrosz.pl jest w pełni zautomatyzowany. Klient nie musi długo czekać na weryfikację wniosku ani przesyłać dokumentów. Cały proces od rejestracji poprzez weryfikację do wypłaty środków trwa tylko kilka minut. Dzięki temu klient zyskuje czas i może cieszyć się pieniędzmi niemal natychmiast. Pozytywne opinie dotyczą też profesjonalnej obsługi. Klienci SuperGrosz.pl otrzymują przy okazji stały dostęp do doradcy nawet w kwestii wypełniania wniosku.

Refinansowanie przy spłacie należności

Typowe refinansowanie przy spłacie należności w przypadku firmy SuperGrosz, nie jest możliwe. Jeżeli natomiast jesteś klientem tego pożyczkodawcy i nie możesz spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z ich infolinią w ich godzinach pracy. Wyspecjalizowani konsultanci pomogą Ci w znalezieniu optymalnego rozwiązania. Pamiętaj, że w przypadku, gdy nie spłacisz pożyczki na czas mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty za wezwania do zapłaty, odsetki za zwłokę w płatności oraz mogą zostać podjęte działania windykacyjne.

SuperGrosz

9.4

Pierwsza pożyczka

9.2/10

Maksymalna pożyczka

9.8/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

9.5/10

Ilość banków

9.5/10

Plusy

  • Automatyczna decyzja
  • Szybka weryfikacja rachunku bankowego
  • Możliwość spłaty pożyczki przed terminem
  • Minimum formalności
  • Wysokie kwoty pożyczki dla stałych klientów

Minusy

  • W przypadku odmowy kolejne wniosek dopiero po 30 dniach
  • Wysoka górna granica wieku
  • Brak darmowych chwilówek