Pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń I całkowicie online!

W internecie można znaleźć wiele ofert pożyczkowych. Wśród nich również pozabankowe pożyczki od 18 lat oferowane przez firmy pożyczkowe. Są to pożyczki regulowane przepisami, udzielane w ramach postanowień kodeksu cywilnego, ustawy o kredycie konsumenckim oraz innych przepisów, w tym ustawy antylichwiarskiej. To alternatywa dla kredytów bankowych, pożyczek prywatnych oraz pożyczek społecznościowych. Firmy pożyczkowe działając w ramach przepisów prawa oraz na podstawie wewnętrznych regulaminów i ogólnie przyjętych zasad ustalają warunki udzielania pożyczek. U wielu pożyczkodawców dostępna jest pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach od 18 lat. Oznacza to, że:
 • do wnioskowania o pożyczkę wystarczy dowód,
 • nie są wymagane dodatkowe dokumenty, w tym zaświadczenia o zarobkach czy innym źródle dochodu,
 • pożyczka jest dostępna od 18 lat.
 • pożyczka od ręki również jest dostępna
Należy jednak dodać, że pożyczkodawcy mogą stosować zawężone kryterium wiekowe, dlatego warto sprawdzić wymagania konkretnej firmy przed przesłaniem do niej wniosku. Może on zostać odrzucony z przyczyn formalnych.

Gdzie wziąć pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń? W internecie czy stacjonarnie?

Pożyczki pozabankowe od 18 lat można skorzystać stacjonarnie i online, czyli za pośrednictwem internetu. Oferty dostępne online często są atrakcyjniejsze niż te w oddziałach. Dzieje się tak dlatego, że firmy działające stacjonarnie muszą nakładać na pożyczkobiorców większe koszty pożyczki, aby utrzymać swoje placówki. Firmy działające internetowo znacznie ograniczają swoje koszty, a w efekcie mogą zaoferować korzystniejsze dla konsumenta pożyczki. Co więcej, w internecie można liczyć na rabaty. Chwilówki od 18 lat oferowane poprzez serwisy pożyczkowe są łatwo dostępne. Co ważne, podczas ubiegania się o pożyczki internetowe konsument może dokładnie zapoznać się ze szczegółami oferty, dokładnie przeanalizować treść umowy, punkt po punkcie, bez pośpiechu. Teoretycznie w placówce stacjonarnej też jest to możliwe, ale w praktyce okazuje się, że jest kolejka, a do tego nie ma możliwości zestawienia otrzymanej oferty z innymi. Jeśli masz wpis w liście dłużników to zapraszamy do zapoznania się z opcją pożyczki bez BIK.

Jak dostać pożyczkę od 18 roku życia? Jakie warunki trzeba spełnić?

Każdy, kto chciałby wnioskować o pożyczki od 18 lat, powinien wybrać interesującą ofertę spośród wielu, jakie zawiera aktualny ranking chwilówek. U większości pożyczkodawców obowiązują podobne warunki, które trzeba spełnić. Na ogół pożyczka od 18 lat dostępna jest dla osób, które:
 • są w wieku 18-75,
 • posiadają miejsce zamieszkania na terenie Polski oraz polskie obywatelstwo,
 • posiadają konto osobiste,
 • mają wystarczający dochód, aby spłacić zaciąganą pożyczkę,
 • nie mają istotnych zaległości w swoich zobowiązaniach,
 • wypełniły wniosek,
 • pozytywnie przeszły weryfikację tożsamości. 

Pożyczka od 18 lat – najczęściej zadawane pytania do nas

Pytanie: Czy pieniądze z pożyczki są przelewane na konto?
Odpowiedź: Tak. Finalnie szybka pożyczka przez internet na konto pożyczkobiorcy trafia bardzo szybko, nawet tego samego dnia.
Pytanie: Czy można wnioskować o pożyczkę z telefonu?
Odpowiedź: Tak. Niektóre firmy pożyczkowe udostępniają nawet specjalne, firmowe aplikacje, aby to ułatwić.
Pytanie: Czy pożyczka na dowód bez zaświadczenia o zarobkach od 18 lat jest dostępna dla osób z negatywnymi wpisami w bazach?
Odpowiedź: Ostateczna odpowiedź zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej dokonywanej przez firmę pożyczkową. Na ogół udzielenie takiej pożyczki jest niemożliwe. 

Pożyczki na dowód od 18 lat – zaufaj nam, będzie najlepiej

Reklamowana ze wszech stron pożyczka w 15 min bez zaświadczeń, potrafi skusić. Czas niezbędny do otrzymania środków finansowych w przypadku pożyczek pozabankowych faktycznie jest niedługi. Nie potrzeba zaświadczeń oraz innych dokumentów. Potrzeba jednak zdrowego rozsądku. Chociaż polskie prawo unormowało zasady pożyczania pieniędzy od firm pożyczkowych i ograniczyło koszty chwilówek, istnieje ryzyko związane z nadmiernym zapożyczaniem się przez konsumentów. Pożyczka na spłatę poprzedniej pożyczki może prowadzić do pętli zadłużenia. Osoby w tarapatach finansowych są podatne na oferty pożyczkowe, zwłaszcza że faktycznie potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki. Każda oferta powinna być przeanalizowana bez pośpiechu, a najlepiej porównana z innymi. Możesz również sprawdzić firmę na liście ostrzegawczej Komisji Nadzoru Finansowego tutaj.

Pożyczki od 18 lat w 15 minut. Ściema czy prawda?

Firmy pożyczkowe stosują wiele rozwiązań technologicznych, aby jak najszybciej udzielać pożyczek. Można zmieścić się w kwadransie:
 • wniosek zostanie szybko wypełniony,
 • wnioskujący zamiast przelewu weryfikacyjnego wybierze logowanie na konto,
 • wniosek zostanie złożony w godzinach pracy firmy pożyczkowej,
 • wypłata przyznanych środków zostanie zlecona szybko,
 • konto pożyczkodawcy znajduje się w tym samym banku, co pożyczkobiorcy.
Jak widać otrzymanie pożyczki od 18 lat w 15 minut, jest możliwe. Nie należy spieszyć się zbytnio z wypełnianiem wniosku, gdyż ten, który zawiera błędy, zostanie automatycznie odrzucony.

Wiedza o pożyczce od 18 lat bez dochodów bez wychodzenia z domu

Pozabankowe pożyczki charakteryzują się bardziej elastycznymi zasadami niż kredyty bankowe. Akceptują różne źródła utrzymania. Bez trudu można znaleźć pożyczki bez dochodów otrzymywanych z pracy na umowę o pracę. Akceptowanymi źródłami dochodu są między innymi umowa o dzieło, świadczenia: emerytura, renta lub inne zasiłki. W tych przypadkach można wnioskować o pożyczki bez wychodzenia z domu. Osoby, które w ogóle nie posiadają wpływów na konto, najpewniej nie otrzymają pożyczki od 18 lat. Swoje prawa poznasz na stronie zanim-podpiszesz.pl.

Pożyczki od 18 lat bez przelewania grosza. Gdzie są dostępne?

Coraz więcej firm pożyczkowych oferuje alternatywę dla przelewów weryfikacyjnych. Zamiast wykonywania przelewu na kwotę 1 zł lub 0,01 zł można skorzystać z automatycznego systemu weryfikacji. Polega on na logowaniu się na konto poprzez dane do bankowości internetowej. Takie pożyczki bez przelewania pieniędzy na konto pożyczkodawcy dostępne są u większości firm będących liderami rynku pożyczkowego.

Pożyczki od 18 lat – statystyki internetowe

Z pożyczek od 18 lat korzysta coraz więcej Polaków. Tylko w październiku 2019 roku firmy pożyczkowe udzieliły 231,6 tys. pożyczek. Przewagę w sprzedaży pożyczek stanowią te nieprzekraczające 1000 zł. W statystykach to kobiety stanowią większość pożyczkobiorców. Aż 39% pożyczkobiorców to osoby w przedziale wiekowym 25-34 lata. Osoby te mają zwykle łatwy dostęp do internetu. Z pożyczek pozabankowych korzystają też młodzi. Osoby w wieku 18-24 lat stanowią 8% pożyczających. Młode osoby często nie mają na tyle stabilnego dochodu, aby uporać się ze spłatą pożyczki.

Wnioski co do pożyczek od 18 lat

Korzystanie z pożyczek od 18 lat jest łatwe. Wypełnienie wniosku oraz następne etapy, w tym potwierdzenie danych, nie powinny sprawić trudności nawet tym, którzy nie są wprawieni w obsługę internetu. Przydatna będzie znajomość danych do logowania na konto bankowe. Dostępność pożyczek w internecie, niewygórowane wymagania sprawiają, że oferto pożyczkowe mogą być atrakcyjne. Zwłaszcza jeśli są to pożyczki od 18 lat za darmo.