Pożyczka bez BIK i KRD na wyciągnięcie ręki!

Dlaczego pożyczki pozabankowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Jak się okazuje, ich największą i najpopularniejszą zaletą jest absolutne minimum formalności. A co, jeśli dałoby się te formalności zredukować niemal do zera i pozbyć się weryfikacji zdolności kredytowej?

To możliwe! Od pewnego czasu coraz popularniejsze stają się pożyczki bez BIK i KRD, dzięki którym również osoby zadłużone oraz te z negatywną historią kredytową mają możliwość łatwego uzyskania dodatkowej gotówki.

Pożyczki bez BIK i KRD przez Internet

Jeśli szukasz możliwości błyskawicznego pożyczenia pieniędzy, ale z różnych przyczyn figurujesz z BIK albo KRD i nie masz szans na tradycyjną pożyczkę lub kredyt, warto zastanowić się, gdzie najłatwiej zdobędziesz pieniądze bez weryfikacji.

Pamiętaj, że jeśli zadłużyłeś się jako przedsiębiorca, być może figurujesz również w rejestrze BIG (Biuro Informacji Gospodarczej), co również ma niemałe znaczenie dla potencjalnej oferty chwilówki bez BIK i KRD. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia opcji – Pożyczka od ręki.

Oczywiście najlepiej jest poszukać odpowiedniej firmy pozabankowej w sieci. Dlaczego?

  • W ten sposób unikniesz niepotrzebnej straty czasu na dojazdy i stanie w kolejkach.
  • Z łatwością porównasz wiele ofert i wybierzesz najlepszą z dostępnych.
  • Sprawdzisz, czy wybrana instytucja pożyczkowa jest godna zaufania.

Polskie instytucje pozabankowe oferują zarówno szereg pożyczek bez BIK, jak i bez sprawdzania w KRD. To bardzo ważne, bo w praktyce bardzo niewiele firm zapewnia możliwość uzyskania pożyczki bez BIK i KRD – często przynajmniej jeden z rejestrów jest sprawdzany. Sprawdź wiarygodność firmy pożyczkowej w Komisji Nadzoru Finansowego tutaj.

Okazuje się, że w większości przypadków łatwiejsze do uzyskania są pożyczki bez BIK, natomiast w niektórych można też dostać pieniądze unikając weryfikacji w KRD. Problem w tym, że oferty pożyczki bez KRD można policzyć na palcach jednej ręki. Nie oznacza to jednak, że mając wpis w tym rejestrze możemy pożegnać się z możliwością uzyskania pożyczki – instytucje pozabankowe nawet po zweryfikowaniu naszej historii kredytowej i odkryciu, że mamy zobowiązania, często wciąż będą skłonne udzielić pożyczki – wszystko zależy od tego, jak wysokie mamy zadłużenie.

Pożyczki bez bik i KRD – charakterystyka

Jeśli interesują Cię pożyczki online bez BIK i KRD, powinieneś wiedzieć, że jest to przede wszystkim rozwiązanie dla osób zadłużonych, które pilnie potrzebują pieniędzy. Jeżeli jesteś w takiej sytuacji, to zapewne wiesz, że uzyskanie tradycyjnego kredytu jest niemożliwe i należy zwrócić się o pomoc do firmy pozabankowej, która przymknie oko na zadłużenie i udzieli Ci pożyczki bez weryfikacji.

Typowy kredyt bez BIK i KRD nie różni się zbytnio od “zwykłej” pożyczki pozabankowej. Poza tym, że unikamy w tym przypadku weryfikacji zadłużenia, wciąż mamy możliwość łatwego załatwienia formalności przez Internet, a także elastycznego doboru parametrów pożyczki, nie mówiąc już o uzyskaniu gotówki bez wychodzenia z domu w ciągu zaledwie kilkunastu minut.

Pożyczki bez biku i KRD – wady i zalety

Podobnie jak wszystkie produkty finansowe, pożyczki bez BIK i KRD mają zarówno plusy, jak i minusy. Nie da się ukryć, że popularność pożyczek bez BIK i KRD stale rośnie, co wskazuje na to, że są one niezwykle potrzebne w dzisiejszym społeczeństwie.

Jeżeli masz długi i nie możesz sobie pozwolić na kredyt konsolidacyjny (lub też bank nie chce Ci go udzielić), pożyczki bez BIK i KRD są najlepszym dostępnym rozwiązaniem, dzięki któremu w mgnieniu oka uzyskasz potrzebną gotówkę.

Wśród zalet tego typu rozwiązań znajdziemy rzecz jasna wszystkie cechy typowe dla pożyczek pozabankowych: pożyczki bez baz są proste, wygodne i łatwe do uzyskania, a na dodatek możemy z łatwością korzystać z szeregu promocji. Wszystkie formalności można załatwić online, a cała procedura bardzo rzadko trwa dłużej niż kilkanaście minut.

Jeśli chodzi o cechy charakterystyczne dla pożyczki bez BIK i KRD, oczywiście chodzi tutaj o absolutne minimum formalności i brak weryfikacji ewentualnego zadłużenia, dzięki czemu tego rodzaju oferty są dostępne także dla osób zadłużonych.

Bik i KRD – co to?

Poszukując optymalnego rozwiązania, warto wiedzieć, czym tak naprawdę są BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz KRD (Krajowy Rejestr Długów). Pierwsze to przedsiębiorstwo założone przez Związek Banków Polskich oraz kilka prywatnych banków, którego celem jest zbieranie informacji o kredytach. Drugie to prywatne przedsiębiorstwo zajmujące się przechowywaniem i udostępnianiem informacji o dłużnikach.

Biuro Informacji Kredytowej gromadzi wszelkie dane związane ze zobowiązaniami klientów wobec banków, SKOKów oraz firm pozabankowych. Wszelkie, a więc nie tylko negatywne, ale także pozytywne informacje o zobowiązaniach uregulowanych terminowo i zgodnie z planem.

Równolegle do BIK funkcjonuje także Biuro Informacji Gospodarczej (BIG). W przypadku tej instytucji gromadzone są dane związane ze zobowiązaniami klientów wobec innych firm – chodzi na przykład o firmy telekomunikacyjne, dostawców energii i podobne.

Jak się pewnie domyślasz, pozbycie się negatywnej historii w rejestrach nie jest łatwe. Znacznie łatwiejsze jest w przypadku KRD, gdzie wystarczające jest uregulowanie zobowiązań i poinformowanie o tym odpowiedniej instytucji. Jednak nawet figurując w bazach dłużników wciąż można liczyć na pożyczki online bez BIK i KRD.

Jak mogę wyjść z zadłużenia?

Pozbycie się długów to zazwyczaj długotrwały proces, który wymaga nie tylko determinacji, ale też szczęścia. Jednakże, jeśli dostatecznie wcześnie zdecydujesz się na ten krok, wszystko może wrócić do normy nawet w ciągu kilku miesięcy.

Na przykład, jeśli Twoje zobowiązania nie przekraczają 20 000 złotych, warto zastanowić się nad wzięciem długofalowej pożyczki online, która w pewien sposób skonsoliduje Twoje zobowiązania i sprawi, że rata stanie się niższa i łatwiejsza do spłacenia.

Z kolei, jeśli Twoje długi są stosunkowo niewielkie, rzędu kilku tysięcy złotych, być może, aby poradzić sobie z problemem, wystarczy “kupić” sobie nieco czasu. Tutaj możesz wykorzystać atrakcyjne promocje, na przykład ofertę darmowej pożyczki dla nowych klientów, dzięki czemu uda Ci się zyskać na czasie i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Podsumowanie informacji o pożyczkach bez bik i krd

  • Pożyczki pozabankowe bez BIK mają podobny charakter jak inne oferty instytucji pozabankowych, jednak pozwalają uniknięcia weryfikacji zadłużenia w rejestrach.
  • Tego rodzaju pożyczkę bez trudu uzyskasz przez Internet nie wychodząc z domu – formalności trwają z reguły mniej niż kwadrans!
  • Jest to rozwiązanie sugerowane przede wszystkim osobom, które z różnych przyczyn mają negatywną historię w BIK albo KRD lub też mają długi.
  • Jeśli rozsądnie podejdziesz do problemu, pożyczki online bez BIK mogą pomóc Ci wyjść z zadłużenia, jednak należy podchodzić do tego ostrożnie.
  • Zainteresowanie, jakim cieszy się pożyczka bez BIK i KRD rośnie z roku na rok, co świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na tego rodzaju oferty.