Pandamoney

Kredito24 Polska Sp. z o.o.
ul. Chmielna 19
00-021 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 1800zł
Okres spłat: od 7 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Rozpatrywanie wniosków: całą dobę
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor

Serwis pożyczek pozabankowych PandaMoney.pl oferuje szybkie pożyczki w wysokości od 100 do 1800 zł z okresem spłaty wynoszącym od 7 do 30 dni. Pożyczki te należą do grona tzw. chwilówek, gdyż pieniądze mogą zostać przelane na konto klienta nawet w ciągu 10 minut – firma bowiem przy przelewach pożyczek korzysta z pośrednika, który oferuje błyskawiczne przelewy międzybankowe.

Klienci PandaMoney.pl mogą otrzymać gotówkę po wypełnieniu wniosku na stronie firmy oraz po jego pozytywnym rozpatrzeniu. Pozytywna odpowiedź oznacza również, że klient musi przelać na konto firmy opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosza, która ma na celu potwierdzenie jego danych osobowych. Klienci ubiegający się o pożyczkę po raz pierwszy muszą dokonać rejestracji przez Internet, w przypadku kolejnych pożyczek wystarczy wiadomość SMS. Klienci mogą zwiększyć swoją wiarygodność również przez połączenie konta w serwisie z kontem na portalu społecznościowym. Podczas testowania przez nas pożyczki w PandaMoney nie były sprawdzane żadne bazy dłużników. Jednak to nie gwarantuje, że przy twoim wniosku nie będą sprawdzane dane w bazach dłużników.

Spłata każdej pożyczki może być także przedłużona o 7,14 lub 30 dni. Przedłużyć można spłatę całej kwoty zadłużenia lub też jedynie jego części. Otrzymanie pożyczki w Pandamoney jest bardzo proste, wypełnij wniosek i sam się przekonaj jak łatwo możesz otrzymać dodatkową gotówkę bez wychodzenia z domu.

 

PandaMoney

9.4

Pierwsza pożyczka

9.2/10

Maksymalna pożyczka

9.2/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

10.0/10

Ilość banków

9.5/10

Plusy

  • pierwsza nawet 1800zł
  • firma oferuje jedne z najtańszych chwilówek
  • błyskawiczna decyzja (automatyczna)
  • przelew pożyczki w kilka minut (natychmiastowe przelewy)

Minusy

  • czasem niezrozumiały system przyznawania pożyczek