Vivus

AFK Sp.z.o.o.
ul. Nowogrodzka 50/54, lok. 419
00-695 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: do 6000zł
Okres spłat: do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 20 – 75 lat
Rozpatrywanie wniosków: Pon. – Pt. 9:00 – 17:00
Bazy: KBIG

W OPOQA Finance możesz otrzymać do 6000zł pożyczki na okres do 30 dni. O wielkości pierwszej pożyczki decyduje nasza kondycja finansowa, a dokładniej obroty na naszym rachunku bankowym, bowiem to na ich podstawie jest ustalany limit pożyczki, jaki firma może nam zaoferować.

Jak przebiega proces pożyczkowy?

Klikamy w duży przycisk SPRAWDŹ na stronie głównej www.opoqa.pl i wypełniamy krótki formularz, w którym należy podać takie informacje jak: imię, nazwisko, pesel, nr dowodu osobistego, dane teleadresowe oraz podać swoje źródło dochodów, miesięczne zobowiązania oraz podać kwotę pożyczki jaka nas interesuje. W następnym kroku zweryfikujesz swój rachunek bankowy poprzez system Kontomatik – wybierz swój bank i zaloguj się do swojego konta (połączenie jest bezpieczne), po poprawnej weryfikacji naszego rachunku automatycznie otrzymasz informację z kwotą, jaką możesz pożyczyć (wyświetlona zostanie kwota pożyczki, termin spłaty oraz dokładne koszty pożyczki), po zaakceptowaniu propozycji pożyczki wniosek zostanie przesłany do firmy.

Zaproponowana kwota pożyczki może się znacząco różnić od wnioskowanej przez nas kwoty (wpisywanej w pierwszym etapie wniosku).

Następnie skontaktuje się z tobą pracownik firmy celem weryfikacji wniosku (potwierdzenie twojego miejsca zatrudnienia [firma nie kontaktuje się z pracodawcą] oraz potwierdzenie kwoty pożyczki i terminu jej spłaty). Po tej weryfikacji w ciągu kilku minut otrzymasz SMS z decyzją pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna pieniądze zostaną przelana na twój rachunek.

Firma posiada rachunki bankowe w: Alior Bank, PKO BP, BZ WBK. Jeżeli nie posiadasz rachunku w jednym z tych banków otrzymasz przelew najbliższą sesją elixir w twoim banku.

Po zalogowaniu się do panelu klienta zobaczysz informacje o aktualnej pożyczce: kwotę, termin spłaty oraz numery kont pożyczkodawcy do spłaty pożyczki. Po spłacie pożyczki przez panel klienta będziesz mógł wnioskować o kolejną pożyczkę.

 

OPOQA Finance

9.1

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

10.0/10

Wymagania

10.0/10

Czas oczekiwania

9.7/10

Ilość banków

6.1/10

Plusy

  • automatyczna weryfikacja rachunku bankowego
  • szybka informacja o decyzji pożyczkowej
  • sprawdzany tylko KBIG

Minusy

  • nie wiemy, czy otrzymamy pożyczkę w takiej kwocie o jaką wnioskowaliśmy
  • brak kalkulatora na stronie głównej
  • weryfikacja danych poprzez rozmowę telefoniczną