Monedo

Kreditech Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 1500zł
Maksymalna kwota: 10 000zł
Okres spłat: od 6 do 48 miesięcy
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Wnioski rozpatrywane przez 24/7
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor

Monedo.pl to marka, która należy do firmy Kreditech Polska Sp. z o.o. i oferuje pożyczki pozabankowe przez internet do kwoty nawet 10 000zł. Monedo oferuje dwa warianty pożyczek: pożyczka na 3 raty lub pożyczka na nawet 36 rat, to pożyczkobiorca wybiera model spłaty.

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste i sprowadza się do wypełnienia kilkuetapowego formularza pożyczkowego, w którym zostaniemy poproszeni o takie informacji jak: dane adresowe, numer telefonu (potrzebny do weryfikacji kodem sms), email (otrzymamy wiadomość z decyzją), dane finansowe (źródło dochodów, od  i do kiedy trwa nasza umowa), dane bankowe do przelania pożyczki (tutaj następuje darmowa i szybka weryfikacja naszego rachunku bankowego za pomocą bezpiecznej aplikacji [łączymy się z naszym bankiem, a system automatycznie sprawdza czy podany numer rachunku należy do nas]).

Po poprawnej weryfikacji rachunku bankowego oraz kodu otrzymanego w wiadomości sms otrzymamy automatyczną decyzję pożyczkową. Kwota przyznanego limitu pożyczkowego może się różnić od tego wnioskowanego. Można proponowaną kwotę limitu zaakceptować lub nie. Po akceptacji warunków pieniądze zostaną przelane w kilkanaście minut na nasz rachunek bankowy (firma korzysta z pośrednika oferującego błyskawiczne przelewy międzybankowe). Po zalogowaniu się do konta klienta będziesz mógł sprawdzić miesięczną ratę i termin płatności.

Monedo

9.3

Pierwsza pożyczka

9.5/10

Maksymalna pożyczka

9.2/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

9.2/10

Ilość banków

9.2/10

Plusy

  • Duże limity pożyczkowe
  • Spłata nawet w 36 ratach
  • Często nie są sprawdzane bazy dłużników

Minusy

  • Niejasne warunki otrzymania pożyczki (automatyczna ocena zdolności kredytowej)