Monedo

Kreditech Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 1500zł
Maksymalna kwota: 10 000zł
Okres spłat: od 6 do 48 miesięcy
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Wnioski rozpatrywane przez 24/7
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor

MonedoNow.pl – bezpieczne pożyczanie

MonedoNow jest częścią firmy Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu. Na światowym rynku stawiają na innowacyjność wcielając nowe pomysły w życie. Tworzą rozwiązania finansowe i dopasowują je do potrzeb danego kraju. Najnowsza technologia to absolutna podstawa wszystkiego, czym się zajmują. Firma wykorzystuje nietradycyjne źródła danych i zautomatyzowane procesy, które pozwalają im zaoferować bardziej dostępne produkty finansowe. Monedo stanowi część grupy Kreditech, która oferuje obecnie detaliczne produkty finansowe na pięciu głównych rynkach: Polska, Rosja, Indie, Hiszpania i Niemcy.

Opinie na temat pożyczek MonedoNow.pl

W MonedoNow możesz uzyskać pożyczkę w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na ziemi, dzięki nowoczesnemu procesowi składania wniosku online. Firma wykorzystuje innowacyjną technologię, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom na każdym etapie starania się o pożyczkę. W razie potrzeby, pracownicy MonedoNow są zawsze dostępni pod telefonem i służą pomocą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta przez email, telefonicznie albo używając formularza kontaktowego. Opinie klientów na temat firmy MonedoNow są bardzo pozytywne, a to za sprawą ofert tworzonych na podstawie indywidualnych potrzeb danego klienta. MonedoNow.pl oznacza przejrzyste i uczciwe warunki oraz elastyczne opcje spłaty.

Monedo.pl to marka, która należy do firmy Kreditech Polska Sp. z o.o. i oferuje pożyczki pozabankowe przez internet do kwoty nawet 10 000zł. Monedo oferuje dwa warianty pożyczek: pożyczka na 3 raty lub pożyczka na nawet 36 rat, to pożyczkobiorca wybiera model spłaty.

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste i sprowadza się do wypełnienia kilkuetapowego formularza pożyczkowego, w którym zostaniemy poproszeni o takie informacji jak: dane adresowe, numer telefonu (potrzebny do weryfikacji kodem sms), email (otrzymamy wiadomość z decyzją), dane finansowe (źródło dochodów, od  i do kiedy trwa nasza umowa), dane bankowe do przelania pożyczki (tutaj następuje darmowa i szybka weryfikacja naszego rachunku bankowego za pomocą bezpiecznej aplikacji [łączymy się z naszym bankiem, a system automatycznie sprawdza czy podany numer rachunku należy do nas]).

Po poprawnej weryfikacji rachunku bankowego oraz kodu otrzymanego w wiadomości sms otrzymamy automatyczną decyzję pożyczkową. Kwota przyznanego limitu pożyczkowego może się różnić od tego wnioskowanego. Można proponowaną kwotę limitu zaakceptować lub nie. Po akceptacji warunków pieniądze zostaną przelane w kilkanaście minut na nasz rachunek bankowy (firma korzysta z pośrednika oferującego błyskawiczne przelewy międzybankowe). Po zalogowaniu się do konta klienta będziesz mógł sprawdzić miesięczną ratę i termin płatności.

Kredyty w MonedoNow – dla kogo?

Aby aplikować o pożyczkę należy posiadać: ukończone 18 lat, dowód osobisty, rachunek bankowy, kartę bankową, telefon komórkowy i adres e-mail. Dodatkowo potrzebne będzie określenie kwot i źródeł wszystkich dochodów, okres zatrudnienia, dane dotyczące miejsca pracy i zawodu, łączna kwota miesięcznych obciążeń z tytułu pozostałych pożyczek/kredytów spłacanych przez pożyczkobiorcę, informacje adresowe i kontaktowe pracodawcy oraz numer rachunku bankowego pożyczkobiorcy (IBAN). Kredyty oferowane przez firmę MonedoNow.pl, spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo swoich pieniędzy i danych osobowych.

Pożyczka w Monedo Now.pl

Z pożyczki na raty uprawniony jest obywatel Polski, który ukończył 18 lat, posiada aktualny dowód osobisty i posiada otwarty rachunek w banku. Proces zaczyna się od wybrania kwoty i okresu spłaty. Następnie należy przejść do wypełniania wniosku oraz utworzenia profilu w serwisie pożyczkodawcy. Trzeba też przelać 1 gr w ramach tzw. opłaty weryfikacyjnej. Po kilku minutach klient otrzymuje decyzję o przyjęciu lub odrzuceniu wniosku. Następnie wystarczy podpisać ofertę. Firma deklaruje, że pieniądze do naszej dyspozycji mogą być już po 30 sekundach, a maksymalnie 5 minutach. Jeśli pożyczka została zwrócona w terminie to klient otrzymuje możliwość otrzymania kolejnej poprzez SMS-a lub przy pomocy aplikacji mobilnej.

Jakie raty w MonedoNow.pl?

MonedoNow udziela pożyczek od 1500 do 20000 zł, od 6 do 48 miesięcy, kiedy średni czas od złożenia wniosku do momentu wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu pożyczki zajmuje maksymalnie 15 minut z zapewnieniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Firma oferuje  konkurencyjne pożyczki i elastyczne warunki spłaty, a także przejrzyste informacje o kosztach pożyczki. Niestety, Monedo nie oferuje promocyjnej, darmowej pierwszej pożyczki gdzie raty zawierałaby 0% RRSO. Przykład pożyczki MonedoNow: Przy kwocie pożyczki 3580 zł, okres spłaty to 23 miesiące. Stała stopa w tym wypadku wynosi 6,3%. Ostateczna kwota do spłaty przy włączeniu kosztu pożyczki 3293 zł to 6873 zł.

Refinansowanie przy spłacie należności

Podpisując umowę z firmą MonedoNow, pożyczkobiorca zobowiązuje się do spłaty ustalonych rat w wyznaczonym terminie. Jeżeli tego nie zrobi, zostaną naliczone odsetki po upływie 30 dni od upłynięcia terminu. W przypadku tego pożyczkodawcy nie ma możliwości zmiany terminu spłaty zobowiązania finansowego wobec firmy MonedoNow. Firma nie oferuje rozłożenia na raty kwoty zaległej. Refinansowanie przy spłacie należności nie będzie zatem możliwe.

Monedo

9.3

Pierwsza pożyczka

9.5/10

Maksymalna pożyczka

9.2/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

9.2/10

Ilość banków

9.2/10

Plusy

  • Duże limity pożyczkowe
  • Spłata nawet w 36 ratach
  • Często nie są sprawdzane bazy dłużników
  • Bardzo dobry system zabezpieczeń danych osobowych
  • Wysoka przyznawalność. Wypłata w nocy i weekendy

Minusy

  • Niejasne warunki otrzymania pożyczki (automatyczna ocena zdolności kredytowej)
  • Brak darmowej pożyczki
  • Ograniczenia wiekowe