Miloan

MILOAN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 4000zł
Okres spłat: od 1 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 22 lat
Rozpatrywanie wniosków: poniedziałek – niedziela od 7:00 – 20:00
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK

Miloan.pl – wygodna pożyczka od zaraz

Miloan jest popularną, międzynarodową firmą finansową oferującą pożyczki krótkoterminowe dla klientów indywidualnych. Miloan.pl zatrudnia jedynie doświadczonych i wykwalifikowantch konsultantów. Firma stawia w tym aspekcie na pełen profesjonalizm. Chciałbyś być przygotowanym na nieprzewidziane sytuacje? Wymagasz perfekcyjnej obsługi w sytuacjach losowych? Miloan stara się odpowiadać na potrzeby szerokiego spektrum klientów poprzez szybką pożyczkę online bez wychodzenia z domu.

Miloan.pl to oferta pożyczek krótkoterminowych przez internet należąca do firmy MILOAN POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma oferuje pożyczki od kwoty 100zł do nawet 4000zł na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 1500zł. Pierwsza pożyczka jest bez kosztów – tj. oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Maksymalna kwota jest dostępna od drugiej pożyczki. Pożyczkę można przedłużać na okres 7, 14 lub 30 dni.

Jak otrzymać pożyczkę?

Wybierz suwakiem kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a następnie wypełnij formularz podając w nim takie dane jak: imię, nazwisko, adres email, numer telefonu (służy do potwierdzenia kodem sms), pesel czy numer dowodu osobistego. Następnie musisz zweryfikować swój rachunek bankowy, możesz to zrobić tradycyjnym przelewem lub poprzez system bm.pl (szybkie przelewy), koszt to 1zł – opcja ta dostępna jest po zalogowaniu się do swojego konta klienta. Po wykonaniu szybkiej weryfikacji w ciągu nawet 15 minut otrzymasz decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze otrzymasz na konto nawet w kwadrans.

Jakie raty w Miloan.pl?

Jakie czekają Cię raty i odsetki, jeśli chodzi o kredyt w Miloan? Pierwsza pożyczka jest darmowa. Stopa oprocentowania to 0% całkowita kwota pożyczki, oznacza to, że biorąc 800,00 zł, oddajemy taką samą kwotę. Wyjątkiem jest jednorazowa opłata rejestracyjna 1 zł. W przypadku kolejnych pożyczek w Miloan.pl RRSO wynosi 1915,52%. Jeśli całkowita kwota pożyczki to 800,00 zł, to klient zapłaci ostatecznie 1024,00 zł przy zwrocie. Całkowity koszt pożyczki wyniesie wtedy 224,00 zł, gdyż zostanie naliczona prowizja 217,42 zł, i odsetki o wartości 6,58 zł przy umowie na 30 dni.

Kredyt w Miloan – dla kogo i jak?

Dokonywanie pożyczki w polskim oddziale Miloan jest bardzo proste i zabiera kilka chwil. Poprzez kalkulator na stronie głównej określasz kwotę pożyczki, zatwierdzasz okres spłaty, składasz odpowiedni wniosek i weryfikujesz swój numer konta poprzez przelew 1 grosza. Uzupełnienie kwestionariusza zajmuje tylko kilka minut i można tego dokonać za pośrednictwem internetu. Do rejestracji niezbędny jest nr dowodu osobistego i konta bankowego. Miloan nie wymaga żadnych formalnych dokumentów oraz zaświadczeń dotyczących możliwości kredytowych. Kredyt w Miloan, to szybki sposób na pożyczenie gotówki na nieprzewidziane wydatki. Zanim rozpoczniesz proces ubiegania się o pożyczkę w Miloan Polska, upewnij się jedynie, że masz: ukończone 22 lata, dowód osobisty, osobiste konto bankowe, telefon komórkowy i dostęp do poczty e-mail.

Pożyczka w Miloan.pl

Firma Miloan, dba o bezpieczeństwo swoich klientów z najwyższą starannością poprzez nieustanne podnoszenie standardów bezpieczeństwa. Miloan Polska wykorzystuje specjalistyczne narzędzia, które gwarantują pełną ochronę danych. Transmisja z wykorzystaniem certyfikatu SSL uniemożliwia odczytanie informacji przez osoby nieupoważnione. Dane klientów takie jak hasła, imię i nazwisko oraz dotyczące konkretnej pożyczki są więc w pełni bezpieczne. Dzięki tym zabiegom, pożyczka w Miloan jest nie tylko szybka, ale i w pełni bezpieczna. Poza tym Miloan.pl indywidualnie podchodzi do każdego i może np. zaoferować klientowi inną kwotę bez obowiązku podania konkretnej przyczyny.

Opinie na temat pożyczek Miloan.pl

Chociaż opinie na temat chwilówek oferowanych przez Miloan.pl są głównie pozytywne, należy pamiętać, że udziela on pożyczki tylko w następstwie pozytywnej indywidualnej oceny każdego wniosku klienta. Może także zadecydować o przyznaniu klientowi mniejszej kwoty pożyczki bez podania przyczyny. Dodatkowo, każdy klient Miloan zostaje zweryfikowany w bazach takich jak: RIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowy Rejestr Długów S.A., Biuro Informacji Kredytowej S.A. Mimo restrykcji, Miloan posiada rosnące grono stałych klientów. Dlaczego? Im więcej klient zaciąga zobowiązań, tym większe pieniądze może pożyczyć. Podobnie jak w przypadku dłuższego korzystania z usług danego pożyczkodawcy, dany klient ma prawo do uzyskiwania dodatkowych benefitów.

Refinansowanie przy spłacie należności

Niedotrzymanie terminu spłaty pożyczki ustalonego przez klienta powoduje naliczenie dodatkowych kosztów w postaci odsetek za czas opóźnienia. Z reguły w świetle przepisów kodeksu cywilnego jest to “dwukrotność sumy odsetek ustawowych za opóźnienie”. Ponadto przepisy prawa egzekucyjnego wskazują, że Miloan może przekazać zobowiązanie do płatności osobom trzecim, a także dochodzić swoich praw poprzez egzekucję sądową. Na szczęście firma Miloan wychodzi do swoich klientów z możliwością rozwiązania takiego problemu. Gdy zdarzy się problem ze spłatą pożyczki, pojawia się wygodne refinansowanie jej. Pamiętaj, że możesz przedłużyć termin spłaty pierwszej pożyczki o: 7 dni, 14 dni a nawet 30 dni.

Warunki: Z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 22 lata, posiadają dowód osobisty, rachunek bankowy w polskim banku  (SKOKi nie są akceptowane), nie posiada negatywnych wpisów w: ERIF, KRD, Infomonitor oraz posiada nienaganną historię w BIK.

Firma działa od godz. 7:00 do 21:00 oraz posiada rachunek w Bank Millennium S.A.

Miloan

9.7

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

9.7/10

Wymagania

9.7/10

Czas oczekiwania

9.6/10

Ilość banków

9.6/10

Plusy

  • Możliwość przedłużania terminu spłaty
  • Przejrzyste zasady
  • Weryfikacja szybkim przelewem
  • Biuro Obsługi Klienta czynna przez 7 dni w tygodniu
  • Darmowa pierwsza pożyczka

Minusy

  • Sprawdzany KRD, ERIF, Infomonitor
  • BIK
  • Mało banków
  • Niekorzystna dolna granica wieku
  • Firma posiada konto w jednym banku