Miloan

MILOAN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39
02-672 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 4000zł
Okres spłat: od 1 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 22 lat
Rozpatrywanie wniosków: poniedziałek – niedziela od 7:00 – 20:00
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK

Miloan.pl to oferta pożyczek krótkoterminowych przez internet należąca do firmy MILOAN POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Firma oferuje pożyczki od kwoty 100zł do nawet 4000zł na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 1500zł. Pierwsza pożyczka jest bez kosztów – tj. oddajesz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Maksymalna kwota jest dostępna od drugiej pożyczki. Pożyczkę można przedłużać na okres 7, 14 lub 30 dni.

Jak otrzymać pożyczkę?

Wybierz suwakiem kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a następnie wypełnij formularz podając w nim takie dane jak: imię, nazwisko, adres email, numer telefonu (służy do potwierdzenia kodem sms), pesel czy numer dowodu osobistego. Następnie musisz zweryfikować swój rachunek bankowy, możesz to zrobić tradycyjnym przelewem lub poprzez system bm.pl (szybkie przelewy), koszt to 1zł – opcja ta dostępna jest po zalogowaniu się do swojego konta klienta. Po wykonaniu szybkiej weryfikacji w ciągu nawet 15 minut otrzymasz decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze otrzymasz na konto nawet w kwadrans.

Warunki: Z oferty mogą skorzystać osoby, które ukończyły 22 lata, posiadają dowód osobisty, rachunek bankowy w polskim banku  (SKOKi nie są akceptowane), nie posiada negatywnych wpisów w: ERIF, KRD, Infomonitor oraz posiada nienaganną historię w BIK.

Firma działa od godz. 7:00 do 21:00 oraz posiada rachunek w Bank Millennium S.A.

Miloan

9.7

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

9.7/10

Wymagania

9.7/10

Czas oczekiwania

9.6/10

Ilość banków

9.6/10

Plusy

  • szybka decyzja
  • przejrzyste zasady
  • weryfikacja szybkim przelewem

Minusy

  • sprawdzany KRD, ERIF, Infomonitor
  • BIK
  • mało banków