Vivus

PolCredit Sp.z.o.o.
ul. Pokorna 2, lok. 1044
00-199 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 1500zł
Okres spłat: od 15 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 20 – 70 lat
Rozpatrywanie wniosków: Poniedziałek – Piątek: godz 7:00 – 22:00; Sobota – Niedziela: godz 9:00 – 20:00
Bazy: KRD, BIG Infomonitor

Mamonto to nowa marka pożyczek pozabankowych na naszym rynku. W Mamonto możesz już za pierwszym razem pożyczyć do 1500zł na okres do 30 dni – jest to darmowa (RRSO 0%), pierwsza pożyczka, więc oddajesz dokładnie tyle pożyczyłeś (spłacając oczywiście pożyczkę terminowo).

Jak można otrzymać pożyczkę w Mamonto?

Aby otrzymać pożyczkę należy: mieć min 20, a maksymalnie 70 lat, nie figurować (posiadać negatywnych wpisów) w bazie dłużników KRD, Infomonitor oraz posiadać stałe źródło dochodów. Firma po złożeniu wniosku może poprosić o przesłanie dokumentów potwierdzających otrzymywanie dochodów (wyciąg z konta bankowego czy też zaświadczenia).

Następnie na stronie głównej www.mamonto.pl wybrać suwakiem kwotę pożyczki jaka cię interesuje oraz termin spłaty (od 15 do 30 dni). W kolejnych krokach należy podać swoje dane osobowe oraz numer PESEL, a następnie pozostałe informacje dotyczące naszej kondycji finansowej.

Weryfikacja konta bankowego

Po wysłaniu wniosku pożyczkowego należy przesłać 1 grosz z naszego rachunku bankowego na konto Pożyczkodawcy, z tytułem: “PRZECZYTAŁEM/AM I ZGADZAM SIĘ Z WARUNKAMI RAMOWEJ UMOWY POŻYCZKI FIRMY POLCREDIT SP. Z O.O””.

Firma posiada rachunki w: BZ WBK, PKO BP, PEKAO, Alior Bank, Millennium Bank, mBank, Bank Pocztowy, BGŻ BNP Paribas, GetIn Bank. Jeżeli więc posiadasz rachunek w jednym z tych banków otrzymasz decyzję pożyczkową nawet w 15 minut (w godzinach pracy firmy). Po przelaniu 1 grosza celem weryfikacji możesz się spodziewać telefonu od firmy celem weryfikacji poprawności wprowadzonych we wniosku danych.

Jeżeli otrzymasz pozytywną decyzję pożyczkową (zostaniesz powiadomiony za pomocą SMS/e-mail)- pożyczka zostanie niezwłocznie przelana na twój rachunek lub możesz wybrać formę wypłaty pożyczki za pomocą czeku GIRO na Poczcie Polskiej / Banku Pocztowym.

Mamonto

9.6

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

9.7/10

Wymagania

9.7/10

Czas oczekiwania

9.5/10

Ilość banków

9.5/10

Plusy

  • pierwsza pożyczka darmowa
  • do 1500zł darmowej pożyczki
  • nie jest sprawdzany BIK

Minusy

  • sprawdzany KRD
  • sprawdzany BIG Infomonitor
  • maksymalna pożyczka 1500zł
  • brak automatycznej weryfikacji rachunku bankowego