Vivus

LOANME SP. Z O. O.
Budynek West Station
Al. Jerozolimskie 142 B
02-305 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 800zł
Maksymalna kwota: 6000zł
Okres spłat: od 5 do 130 tygodni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 20 – 70 lat
Rozpatrywanie wniosków: Poniedziałek – Piątek: godz 7:00 – 22:00; Sobota – Niedziela: godz 9:00 – 20:00
Bazy: KRD, BIG Infomonitor

LoanMe – dobra pożyczka internetowa

LoanMe świadczy usługi związane z pożyczkami od 2015 roku, przy czym cały czas podnosi ich jakość i dba o zadowolenie powiększającego się grona klientów. Przede wszystkim jest to firma traktująca priorytetowo pożyczki ratalne opierające się na dużych kwotach z dłuższym okresem spłaty. Maksymalna realna pożyczka wynosi 11 500 zł, a najdłuższym terminem spłaty są 132 tygodnie.

Jakie raty w LoanMe.pl?

Jak wyglądają raty przy pożyczce w LoanMe? Dla pierwszej pożyczki spłaconej w terminie 28 dni całkowity koszt wynosi 0%, RRSO 0%. Przykładowo, pożyczka w kwocie 2600 zł udzielona na 130 tygodni: całkowita kwota wyniesie 5426,65 zł, a tygodniowa rata 41,74 zł Kredyt można wziąć na minimum 5 tygodni, natomiast maksymalny okres spłaty to 150 tygodni. Przyznanie pożyczki zależy oczywiście od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

Kredyt w LoanMe – dla kogo?

LoanMe stara się oferować atrakcyjny kredyt, oparty na bardzo korzystnych warunkach. Firma wciąż się rozwija, proponując klientom coraz bardziej dogodne zobowiązania finansowe. Warto skorzystać chociaż raz z ich oferty, aby stać się częścią społeczności LoanMe i przekonać się, jak łatwo można uzyskać wsparcie swojego budżetu. Wymagania, które musi spełnić klient składający wniosek o pożyczkę: dowód osobisty i ukończone 18 lat,

konto bankowe, pozytywna pełna ocena zdolności kredytowej za pomocą BIK, rejestru BIG (a także innych takich jak KRD lub ERIF).

Pożyczka w LoanMe.pl

LoanMe specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Firma pozwala na pobranie od 800 do 6000 zł i każdy klient ma prawo dostosować ją indywidualnie do swoich potrzeb. Pamiętaj, że zawsze powinieneś decydować się na sumy dostosowane do możliwości Twojego budżetu, aby nie dotknęły Cię przykre konsekwencje nieterminowych płatności. Im mniejsza pożyczka i dłuższy termin spłaty, tym niższa rata. Jeśli masz do uregulowania jeszcze inne zobowiązania, nie łudź się, że zdołasz spłacić pożyczkę w najkrótszym okresie. Lepiej jest na spokojnie spłacić pożyczkę, nie martwiąc się, w jaki sposób dotrwasz do kolejnej wypłaty.

Jeśli chcesz wziąć pożyczkę w LoanMe.pl, zostaw swój numer telefonu na stronie internetowej pożyczkodawcy lub dzwoń bezpośrednio do firmy pożyczkowej. Nie ma innej możliwości złożenia wniosku. Musisz poczekać na kontakt od doradcy instytucji pozabankowej, aby później udostępnić podstawowe dane na swój temat.

Opinie na temat pożyczek LoanMe.pl

LoanMe angażuje się w liczne działania charytatywne. Stara zapewnia pomoc zwierzętom, spółkom i osobom, które potrzebują aktualnie szczególnego wsparcia. Jedną z takich inicjatyw była akcja charytatywna “Zostań Psim Aniołem”. Nie jest to jednak jedyne działanie, które podjęła firma w celu kreowania lepszego jutra.

Refinansowanie przy spłacie należności

Pożyczkodawca ma możliwość naliczania odsetek w postaci ustawowych odsetek maksymalnych za opóźnienie, jeśli klient nie spłaci pożyczki w terminie. Odsetki ustawowe są równe sumie stopy referencyjnej ustanowionej przez Narodowy Bank Polskie i wynoszą 5,5 punktów procentowych. Ponadto w niektórych przypadkach dłużnik zmuszony może zostać do pokrycia kosztów dochodzenia zwrotu pożyczki. Serwis nie posiada w ofercie możliwości jaką jest refinansowanie pożyczki.

LoanMe

9.1

Pierwsza pożyczka

9.0/10

Maksymalna pożyczka

9.2/10

Wymagania

9.3/10

Czas oczekiwania

9.0/10

Ilość banków

9.2/10

Plusy

  • Pożyczka od 18 lat
  • Niewiele formalności
  • Możliwość przedłużenia spłaty pożyczki
  • Szybka decyzja pożyczkowa

Minusy

  • Wnioskowanie tylko z pozytywną zdolnością kredytową
  • Niekorzystna górna granica wieku pożyczkobiorcy