HaloPozyczka

Primus Finance Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 500zł
Maksymalna kwota: 5000zł
Okres spłat: od 1 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczna decyzja
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK

HaloPozyczka.pl to marka firmy Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (właściciel także marki Chwilowkomat; Primus Finance jest jedynie pośrednikiem, pożyczkodawcami są natomiast podmioty: Duo Finance Sp. z o.o.  oraz Liberis Polska Sp. z o.o.). Oferuje pożyczki przez internet do kwoty 4000zł na okres do 30 dni (sztywne terminy 7, 14, 21, 30 dni). Za pierwszym razem można pożyczyć kwotę do 2000zł na miesiąc, maksymalną kwotę pożyczki otrzymasz od piątek pożyczki. Pierwsza pożyczka do 2000zł na 30 dni jest za darmo.

Kto może otrzymać?

Z oferty firmy może skorzystać każdy kto: są osobami w pełni zdolnymi do czynności cywilno-prawnych w wieku od 18 do 75 lat, posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Polski, posiada własnych rachunek bankowy w polskim banku (SKOKi nie są akceptowane), nie posiadają zaległości w bazach dłużników: KRD, ERIF, Infomonitor oraz BIK.

Decyzja o przyznaniu pożyczki jest automatyczna i podejmowana w kilka minut. Wszystko dzięki szybkiej weryfikacji rachunku bankowego poprzez bramkę płatniczą. Weryfikacja automatyczna jest darmowa (logujemy się do swojego banku, a system bezpiecznym połączeniem sprawdza czy jesteśmy właścicielami danego rachunku bankowego). Istnieje także możliwość weryfikacji poprzez system bm.pl przelewając 1zł na podany rachunek, ta metoda weryfikacji rachunku jest dłuższa.

Po wybraniu kwoty pożyczki oraz terminu spłaty należy wypełnić prosty formularz, w którym należy podać swoje podstawowe dane teleadresowe. Po zweryfikowaniu swojego rachunku otrzymasz poprzez sms oraz email decyzję pożyczkową. Jeżeli będzie ona pozytywna to pieniądze na twój rachunek wpłyną nawet w kilkanaście minut.

Firma udziela odpowiedzi pod email oraz telefon od pon. do pt. w godzinach 9:00 – 18:00.

HaloPożyczka

9.2

Pierwsza pożyczka

10.0/10

Maksymalna pożyczka

9.8/10

Wymagania

9.4/10

Czas oczekiwania

9.8/10

Ilość banków

7.2/10

Plusy

  • Automatyczna decyzja (weryfikacja)

Minusy

  • Sprawdzane KRD, ERIF, Infomonitor oraz BIK