Feniko

Dagona Sp. z o. o
ul. Fabryczna 12
43-100 Tychy

Minimalna kwota pożyczki: 300zł
Maksymalna kwota: 1000zł
Okres spłat: 4 miesiące
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 lat
Rozpatrywanie wniosków: pon. – pt. 8:00 – 18:00
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK

Feniko oferuje pożyczki pozabankowe przez internet od kwoty 300zł do 1000zł na okres 4 miesięcy. Pożyczka jest spłacana czterech miesięcznych ratach. Nie ma możliwości zmiany ilości rat.

Po rejestracji należy uzupełnić informacje szczegółowe o nas i naszej sytuacji finansowej.

Aby otrzymać pożyczkę należy przejść przez cztery proste kroki: Wniosek – należy wybrać kwotę pożyczki, a następnie założyć konto klienta, celem rejestracji na stronie należy podać swój pesel, imię i nazwisko, numer telefonu oraz hasło. Następnie należy potwierdzić swój e-mail klikając w otrzymany link. Następnie musimy zalogować się do Panelu Klienta i uzupełnić pozostałe dane o nas: dane kontaktowe, podać źródło dochodów: umowa o pracę, umowa o dzieło / zlecenie, działalność gospodarcza, emeryt, rencista, zasiłek przedemerytalny, rolnik (i podać dokładne dane pracodawcy). Podać informacje czy posiadamy zajęcia komornicze, jeżeli tak to podać kwotę miesięcznych spłat. Uzupełnić numer rachunku bankowego, na który wpłynie pożyczka.

Po uzupełnieniu danych uzyskamy dostęp do zakładki Złóż wniosek, w którym wyślemy wniosek o pożyczkę. Po wysłaniu wniosku otrzymamy decyzję pożyczkową, jeżeli będzie ona pozytywna będziemy musieli wykonać przelew weryfikacyjny (1 grosz) na konto pożyczkodawcy celem weryfikacji naszych danych. Jak tylko Feniko otrzyma nasz przelew weryfikacyjny wysyła pożyczkę na nasze konto, a my spłacamy ją w czterech miesięcznych ratach. Kwotę i termin spłaty poszczególnych rat znajdziesz w Panelu klienta w zakładce Twoje pożyczki.

Feniko

9.3

Pierwsza pożyczka

9.4/10

Maksymalna pożyczka

9.4/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

9.2/10

Ilość banków

9.2/10

Plusy

  • Pożyczka ratalna

Minusy

  • Sztywny termin spłaty pożyczki (4 miesiące)
  • Maksymalna kwota 1000zł