ExtraPortfel

Creamfinance Poland Sp. z o.o.
ul. Kasprzaka 2/8
Warszawa 01-211

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 5000zł
Okres spłat: od 5 do 45 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 21 – 70 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczne (Instantor)
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, KBIG

ExtraPortfel.pl to marka należąca do Creamfinance Poland Sp. z o.o. oferująca błyskawiczne pożyczki pozabankowe przez internet. Ofertę firmy wyróżnia fakt, że pożyczki mogą być udzielane na okres do 45 dni (a nie jak w większości firmach na miesiąc). Pierwsza pożyczka jest bez kosztów i prowizji (za darmo) do 2000zł na okres do 45 dni. Stali klienci mogą pożyczyć nawet 5000zł na 45 dni.

Jak otrzymać pożyczkę?

Wybierz suwakami kwotę pożyczki oraz termin spłaty, od razu zobaczysz ile i kiedy będziesz musiał oddać. Wypełnij prosty wniosek podając swoje dane adresowe, numer telefonu, email oraz podaj swoje źródło dochodów. Po wypełnieniu wniosku otrzymasz w ciągu kilku minut (firma korzysta z aplikacji Instantor, która automatycznie weryfikuje rachunek bankowy pożyczkobiorcy) decyzję pożyczkową na email oraz sms.

Kto może pożyczyć? Wnioskować może osoba w wieku od 21 do 70 lat, posiadająca polski dowód osobisty oraz rachunek w polskim banku. Sprawdzane są następujące bazy dłużników: – BIG InfoMonitor S. A.,  Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

ExtraPortfel posiada rachunki bankowe w następujących bankach: PKO BP, BZ WBK, PEKAO S.A., Millennium Bank, Alior Bank, mBank, Getin Noble Bank, Nordea Bank, Kredyt Bank, Wschodni Bank Cukrownictwa.

ExtraPortfel

9.3

Pierwsza pożyczka

10.0/10

Maksymalna pożyczka

10.0/10

Wymagania

9.0/10

Czas oczekiwania

9.0/10

Ilość banków

8.5/10

Plusy

  • Pierwsza za darmo do 2000zł
  • Okres pożyczek do 45 dni

Minusy

  • sprawdzany KRD, ERIF, Infomonitor, KBIG