Vivus

© 2019 Creditstar Poland
Praga 306
ul. Grochowska 306/308
Warszawa 03-840

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 5000zł
Okres spłat: od 5 dni do 3 miesięcy
Min. wiek pożyczkobiorcy: 20 – 70 lat
Rozpatrywanie wniosków: Poniedziałek – Piątek: godz 7:00 – 22:00; Sobota – Niedziela: godz 9:00 – 20:00
Bazy: KRD, BIG Infomonitor

Czym są pożyczki w Creditstar.pl?

Zobowiązania udzielane za pośrednictwem tej platformy odbywają się na podstawie tzw. responsible lending. Chodzi o popularny obecnie model odpowiedzialnego pożyczania. Creditstar.pl to pożyczki z krótkim okresem spłaty, które mogą otrzymać osoby pełnoletnie od 18 roku życia. Pożyczkodawca przed udzieleniem chwilówki ocenia zdolności kredytową, bada obecność pożyczkobiorcy w rejestrach dłużników i sprawdza jego poziom dochodów. Pomyślna weryfikacja umożliwia klientowi korzystanie z możliwości, które oferuje serwis. Ponadto otrzymuje on bezpłatne doradztwo w zakresie obsługi pożyczek, jak i monitorowania stanu zadłużenia.

Jak wygląda pożyczka i raty w Creditstar?

W Creditstar pierwsza pożyczka możliwa jest do 1000 zł. Nowi klienci na zwrot należności mogą wybrać od 5 do 30 dni. Po wybraniu kwoty i terminu spłaty, pożyczkobiorca musi wypełnić wniosek o udzielenie pożyczki. Tak jak w przypadku wielu platform, niezbędne jest przelanie 1 gr na konto pożyczkodawcy w celu weryfikacji podanego numeru konta. Po pozytywnym rozpatrzeniu, klient w przeciągu 15 minut o ile posiada konto w banku usługodawcy może otrzymać deklarowana kwotę. Bardzo dużym atutem Creditstar.pl jest możliwość kontaktu z przedstawicielem firmy praktycznie w każdym momencie przed dokonaniem pożyczki. Obsługa klienta rozjaśni wszelkie wątpliwości, jeśli chodzi o raty, proces rejestracji i składanie wniosku.

Stali klienci mogą liczyć na nieco większe kwoty pożyczki. Osoby, które spłaciły co najmniej jedną pożyczkę posiadają możliwość zaciągnięcia zobowiązania na nawet 5000 zł. Okres spłaty nie ulega jednak rozszerzeniu i wynosi 30 dni. Uproszczeniu ulega także metoda składania wniosku. Po zalogowaniu się na koncie w serwisie wystarczy za pomocą odpowiedniej zakładki zaciągnąć pożyczkę. Ostateczna wysokość pożyczki zależy od indywidualnej sytuacji pożyczkobiorcy.

Pożyczka – jak ją otrzymać krok po kroku?

Po pierwsze należy ustalić kwotę pożyczki i okres spłaty. Mogą zostać ustawione na standardowych suwakach ze strony głównej. Kalkulator obliczy jaka będzie kwota całkowita do spłaty oraz koszty końcowe pożyczki. Kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego (w przypadku nowego klienta) i wniosku. W czasie rejestracji niezbędne jest podanie informacji, takich jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • numer dowodu,
 • dane adresowe,
 • ich rodzaj i wysokość dochodów.

Weryfikacja tożsamości odbywa się poprzez przelew 1 grosza na konto Creditstar lub za pomocą weryfikacji online. Creditstar przyznaje pożyczkę natychmiast po przeanalizowaniu i zatwierdzeniu wniosku, a następnie informuje o tym fakcie klienta.

Refinansowanie i kwestie spłaty Creditstar

Platforma nie przedłuża okresu spłaty. Ściśle pilnuje terminu oddania należności. Creditstar w przypadku zalegania ze świadczeniem, będzie korzystał z przysługujących mu prawnie środków zaspokojenia. Pożyczkodawca ma więc prawo do:

 • sprzedaży wierzytelności firmie windykacyjnej,
 • wezwania do zapłaty,
 • naliczania odsetek w wysokości 14% w skali roku,
 • formułowania ponagleń w celu uregulowania należności,
 • wysyłania powiadomień o braku spłaty,
 • zatrudnienia windykatora terenowego w sprawie dłużnika,
 • wejścia na drogę sądową,
 • wszczęcia postępowania komorniczego na podstawie wyroku sądu,
 • wpisania dłużnika do konkretnych rejestrów dłużników.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub problemów dotyczących spłaty, dobrze jest skontaktować się z działem obsługi klienta jeśli chodzi o refinansowanie, czy raty indywidualne. Firma zawsze oferuję korzystne dla obu stron wyjście z sytuacji.

Pozytywne opinie na temat pożyczek w Creditstar

Niewiele platform pożyczkowych oferuje dobrze rozwinięty system obsługi klienta w czasie rzeczywistym. Klient wysyła zapytanie, na które zawsze otrzyma odpowiedź. Jest to główny atut przemawiający za Creditstar, który odpowiada za dobrze świadczące opinie wśród pożyczkobiorców. Niewątpliwie stali klienci cenią sobie stałe i niezmienne zasady jeśli chodzi o kredyt, także bardzo szybki czas rozpatrywania złożonych wniosków. Creditstar stawia bardzo duży nacisk na budowanie i utrzymanie bazy stałych klientów, dlatego też  zdobywa coraz większą ilość zadowolonych pożyczkobiorców mimo braku ulgi przy pierwszym zobowiązaniu.

CreditStar.pl

9.1

Pierwsza pożyczka

9.0/10

Maksymalna pożyczka

9.2/10

Wymagania

9.3/10

Czas oczekiwania

9.0/10

Ilość banków

9.2/10

Plusy

 • Wysokie kwoty dla stałych klientów
 • System oparty na odpowiedzialnym pożyczaniu
 • Prosta i szybka rejestracja

Minusy

 • Koszt przedłużenia pożyczki w wysokości odsetek pierwotnego zobowiązania
 • Brak możliwości rozszerzenia terminu 30 dni bez odsetek