Credilo

PROSPERIAL Sp. z o.o.
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków

Minimalna kwota pożyczki: 100zł
Maksymalna kwota: 2500zł
Okres spłat: od 1 do 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 21 – 73 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczna (Instantor)
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK, KBIG

Credilo.pl – wygodna pożyczka na już

Credilo to firma udzielająca pożyczek w całości za pośrednictwem Internetu. Oferta serwisu jest bardzo korzystna dla nowych klientów, gdyż mogą oni otrzymać 1 600 zł za darmo. Ponadto pożyczkodawca umożliwia elastyczną formę zwrotu. Pożyczkobiorca bez problemu przedłuży okres zwrotu, a może też spłacić je po prostu wcześniej. W Credilo.pl wszystkie czynności realizowane są za pośrednictwem internetu. Potrzebujesz pieniędzy natychmiast? Możesz je dostać nie wychodząc z domu! W Credilo.pl to kwestia zaledwie 10 minut. Wystarczy kilka chwil, w czasie których zostanie podjęta decyzja o przyznaniu Ci pożyczki. Tylko dodatkowe 5 minut może Ci zająć podanie niezbędnych danych i podanie o pożyczkę na stronie internetowej Credilo.pl

Credilo.com oferuje pożyczki pozabankowe przez internet (pożyczkodawcą jest PROSPERIAL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu) w kwocie nawet do 2500zł na okres do 30 dni. Pierwsza pożyczka to maksymalnie 1600zł na maksymalny okres miesiąca. Firma nie oferuje pierwszej darmowej pożyczki. Wnioskowanie o pożyczkę jest bardzo proste – wystarczy wybrać kwotę pożyczki oraz termin spłaty, a następnie wypełnić jeden prosty formularz podając swoje podstawowe dane adresowe oraz informacje o kwocie miesięcznego wynagrodzenia i wydatków, nie ma konieczności podawania danych do pracodawcy. Nie są wymagane żadne dokumenty (wystarczą podstawowe dane z dowodu osobistego oraz telefon komórkowy i rachunek bankowy w polskim banku). W umowie pożyczki, umowie ramowej oraz regulaminie nie znaleźliśmy informacji o sprawdzaniu dłużnika w konkretnych biurach informacji gospodarczej.

Lista banków, w którychCredilo są obsługiwane szybkie przelewy pożyczki.

Lista banków, w których Credilo są obsługiwane szybkie przelewy pożyczki.

Po wysłaniu wniosku otrzymamy od razu decyzję pożyczkową, zostanie ona nam przedstawiona na końcu wniosku za pomocą statusu: Przyznano/Odmowa. Jeżeli jest ona pozytywna to zostaniemy przekierowani do bezpiecznej aplikacji Instantor, która pozwala na błyskawiczne zweryfikowanie naszego rachunku bankowego. Drugą możliwością weryfikacji naszego rachunku jest skorzystanie z bramki płatniczej Przelewy24 dzięki której wykonywany jest przelew na kwotę 1zł celem weryfikacji, jest to także szybka metoda weryfikacji. Firma chwali się szybką obsługą wniosków, średni czas przetwarzania wniosku (od uzupełnienia wniosku do wypłaty pożyczki) to około 5 minut.

Pieniądze są przelewane za pomocą szybkich przelewów na nasze konto, więc pieniądze otrzymamy nawet w kilka minut. Wszystko zależy od tego czy posiadamy rachunek obsługujący szybkie płatności. W przypadku pozytywnej decyzji jest nam tworzone konto klienta, w którym dowiemy się wszystkiego o naszej pożyczce, będziemy mogli się starać o kolejną.

Kto może otrzymać pożyczkę w Credilo?

 • osoba posiadająca obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie RP,
 • jest w wieku od 21 do 73 lat,
 • jest zdolna do podejmowana czynności cywilno prawnych,
 • nie posiada zaległej pożyczki w Credilo oraz posiada zdolność do jej zaciągnięcia.

Kredyty w Credilo – dla kogo?

O pożyczkę w Credilo może starać się każda osoba, która: posiada obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie RP, jest w wieku od 22 do 75 lat, jest zdolna do podejmowania czynności prawnych, utworzyła swój profil, zaakceptowała warunki pożyczki, a także złożyła wniosek. Ponadto, osoba taka nie posiada zaległości finansowych w Credilo w momencie wnioskowania o pożyczkę oraz posiada zdolność do jej przyszłej spłaty.

 

W jaki sposób Credilo ocenia zdolność do spłaty pożyczki przez klienta? Zdolność do spłaty pożyczki jest oceniana na podstawie danych, które wprowadzasz podczas wnioskowania o pożyczkę oraz weryfikacji Twojej wiarygodności i historii kredytowej w ogólnodostępnych biurach informacji gospodarczej.

Pożyczka w Credilo.pl

Pożyczka w Credilo.pl do kwoty 1600 zł nie generuje żadnych ukrytych kosztów. Ponadto standardowy okres spłaty pożyczki wynosi może zostać wydłużony poprzez refinansowanie. Firmę wyróżnia to, że pożycza ona pieniądze w nowoczesny sposób w 100% przez Internet. Nie wymaga żadnych papierowych dokumentów, łącznie z zaświadczeniem o zatrudnieniu. Ogranicza tym samym proces decyzyjny do niezbędnego minimum, zmniejszając czas na podjęcie decyzji nawet do 10 minut. To wszystko sprawia, że pożyczanie pieniędzy w Credilo jest szybkie i wygodnie.

Refinansowanie przy spłacie należności

Każda osoba, która dokonała pożyczki w razie niedotrzymania terminu może zwrócić się do Credilo w sprawie jego przedłużenia. Refinansowanie polega na opłaceniu dodatkowej sumy, która determinowana jest przez wysokość kredytu oraz kolejnego okresu na spłatę. Refinansowanie, czyli przyznanie odpowiedniej pożyczki, zależy od wyniku oceny zdolności, jeśli chodzi o kredyt wnioskodawcy. Niedochowanie terminu zwrotu zobowiązania powoduje powstanie dodatkowych odsetek w wysokości ustawowych odsetek maksymalnych za opóźnienie. Należy pamiętać, że Credilo w świetle przepisów moze przekazać zaległości osobom trzecim, a także dochodzić zwrotu poprzez ostateczne orzeczenie sądu.

Jakie raty w Credilo.pl?

RRSO to 1410.33% przy założeniach, że całkowita kwota pożyczki wynosiła 1200 zł. W tym wypadku całkowita kwota raty to 1500 zł. Oprocentowanie stałe w skali roku wynosi 0%– całkowity koszt pożyczki 300 zł przy umowie na 30 dni. Nowy klient ma szansę skorzystać z tak zwanej pierwszej, darmowej pożyczki. W tej sytuacji Roczna Stopa Oprocentowania w przypadku pierwszego zobowiązaniu i spłaty w ustalonym okresie wynosi 0%. Oznacza to, że jeśli pożyczasz 1200 zł to oddasz dokładnie tyle samo, jeśli zrobisz to w okresie ustalonych 30 dni.

Opinie na temat pożyczek Credilo.pl

Co klienci cenią sobie najbardziej w firmie Credilo? Szybkość działania i minimum formalności. W przypadku niespodziewanych sytuacji, Credilo jest w stanie udzielić klientowi pieniędzy bardzo szybko. Posiadacz konta na stronie internetowej, może wypełnić wniosek nawet w ciągu 5 minut. Firma podejmuje decyzję niemalże natychmiast. Dlaczego klienci mają tak dobre opinie na temat Credilo.pl? Ze względu na prostotę składania wniosku przez Internet. Do złożenia wniosku o pożyczkę wystarczy Ci dowód osobisty i włączony telefon komórkowy. Sam proces wnioskowania jest bardzo prosty i intuicyjny, podobnie jak weryfikacja tożsamości.

 

Credilo

9.3

Pierwsza pożyczka

9.2/10

Maksymalna pożyczka

9.2/10

Wymagania

9.2/10

Czas oczekiwania

9.4/10

Ilość banków

9.3/10

Plusy

 • Automatyczna decyzja (weryfikacja)
 • Możliwość przedłużenia terminu spłaty
 • Dopasowanie pożyczki do potrzeb klienta
 • Sprawna i bezpieczna bankowość internetowa
 • Darmowa pierwsza pożyczka

Minusy

 • Maksymalnie jedynie 2500zł od drugiej pożyczki
 • Częste odmowy mimo czystej historii kredytowej, niejasny system przyznawania pożyczek
 • Jednorazowe refinansowanie pożyczki
 • Sprawdzanie klienta w rejestrze dłużników