alegotówka
Liberis Polska Sp. z o.o.
ul. Wincentego Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Primus Finance Sp. z o.o.
Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 500zł
Maksymalna kwota: 5000zł
Okres spłat: 7, 14, 21, 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 – 75 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczne
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK, ZFP

Alegotówka.pl – lekka i prosta obsługa

Alegotówka.pl to instytucja pozabankowa (firma pożyczkowa) specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. W ramach jej oferty możesz otrzymać do 5000 zł na okres kredytowania do 30 dni. Jeśli ubiegasz się o pierwszą chwilówkę, otrzymasz nawet 2000 zł bez dodatkowych opłat. W przypadku pożyczania za pomocą Alegotówka.pl, warto zdecydować się na stałe korzystanie z tego pożyczkodawcy. Dla osób, które konsekwentnie zamierzają brać pożyczki u tego pożyczkodawcy, dostępne będą coraz większe kwoty. Działalność firmy jest oparta na sprawdzonej technologii, dlatego nie wymaga od klienta żadnych zaświadczeń. Aby złożyć wniosek będziesz potrzebował zatem jedynie urządzenia z dostępem do Internetu, telefonu komórkowego oraz konta bankowego, którego jesteś właścicielem.

Sprawna weryfikacja danych

Szczególnie polecana jest pierwsza pożyczka za darmo. Z takiej oferty można naturalnie skorzystać tylko za pierwszym razem. W tym przypadku prowizja nie jest pobierana, a klient spłaca dokładnie tyle pieniędzy, ile otrzymał na konto. Oczywiście na samym początku wypada założyć własne konto na stronie internetowej i tym samym mieć dostęp do panelu klienta. Weryfikacja danych w Primus Finance Sp przebiega bezproblemowo. Należy mieć przy sobie dowód osobisty, bo podać podstawowe dane. Wymagany jest również dostęp do sieci internetowej oraz konto w jednym z podanych banków. Jak widać formalności nie powinny stanowić istotnej przeszkody. Wpłacenie 1 grosza celem sprawdzenia wiarygodności klienta to standardowa procedura. Z Biura Informacji Kredytowej pozyskuje się jeszcze informacje odnośnie zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Wszystko dzieje się ekspresowo i po kilkunastu minutach oczekiwana gotówka powinna pojawić się na koncie.

Opinie na temat pożyczek Alegotówka.pl

Opinie klientów na temat Alegotówka opinie, to najlepsze źródło informacji. Stali klienci cenią sobie tego pożyczkodawcę za przejrzyste zasady, bezpieczeństwo i komfort pożyczania. Jest to sprawdzona i bezpieczna pożyczka w trzech prostych krokach. Po złożeniu wniosku i potwierdzeniu tożsamości, będziesz niedługo czekał na odpowiedź. Zgoda na pożyczkę oznacza, że lada moment będziesz cieszyć się wsparciem finansowym. Pożyczkodawca nie udziela pożyczek kredytobiorcom niezdolnym do ich spłaty.

Alegotowka.pl należy do firmy Primus Finance (znanej z Chwilowkomat.pl) oferuje pożyczki pozabankowe przez internet w kwocie od 500zł do nawet 5000zł na okres 7, 14, 21 lub 30 dni. Pierwsza darmowa pożyczka dla nowych klientów może wynieść nawet 2000zł i może być wzięta do 30 dni. 

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste – ogranicza się do wypełnienia prostego formularza, w którym należy podać swoje podstawowe dane, aby utworzyć konto pożyczkobiorcy imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu komórkowego (potrzebny do potwierdzenia konta) oraz hasło do logowania, należy też zaznaczyć wymagane zgody. Następnie otrzymamy kod sms, którym trzeba potwierdzić naszą rejestrację, w kolejnym kroku będziemy musieli podać nasze szczegółowe dane adresowe i finansowe. Po wysłaniu wniosku w ostatnim kroku będziemy poproszeni o zweryfikowanie swojego rachunku bankowego i możemy to zrobić na dwa sposoby: szybkiej weryfikacji (logujemy się do swojego banku, a system automatycznie potwierdza zgodność wpisanych danych we formularzu), lub tradycyjnie wykonać ręcznie przelew 1zł z naszego konta na konto pożyczkodawcy. Jeżeli wybraliśmy szybką weryfikację to otrzymamy decyzję w kilka minut na e-mail/sms. Jeżeli decyzja będzie pozytywna to pieniądze na naszym koncie znajdą się nawet w kilkanaście minut, do tego koszt pożyczki jest stosunkowo niski.

Kredyty w Alegotówka dopasowane do potrzeb

Czasem zdarza się, że firma nie pożyczkowa oferuje kredyty mniejsze niż te, o które wnioskował klient. Jako potencjalny pożyczkobiorca będziesz weryfikowany w rejestrach dłużników BIK i BIG. W związku z tym jeśli posiadasz słabą zdolność kredytową, pożyczkodawca może mieć wątpliwości, czy podołasz spłacie danego zobowiązania. Odmowa nie powinna Cię martwić. W takiej sytuacji, Alegotówka.pl zaproponuje Ci inną ofertę, indywidualnie dopasowaną do twoich możliwości spłaty w danym momencie. Wybrana dla Ciebie suma i okres spłaty wciąż mogą Ci pomóc przy wydatkach, jednocześnie nie wpływając negatywnie na Twoją zdolność kredytową. Niewiele firm świadczących pożyczkowi oferuje możliwości tego typu. Alegotówka.pl bardzo priorytetowo traktuje każdego pożyczkobiorcę i podchodzi do niego indywidualnie. Pierwsza pożyczka jest dostępna po kliknięciu na przycisk WEŹ POŻYCZKĘ na górze strony.

Pożyczka w Alegotówka.pl

Jak pożyczać pieniądze w Alegotówka.pl? Pożyczkobiorca wybiera kwotę i okres spłaty w kalkulatorze na stronie głównej serwisu Alegotówka. Następnie klient zostanie poproszony o wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego. Następnie wniosek pożyczkowy– należy go uzupełnić informacjami dotyczącymi danych personalnych Konieczne będzie także podanie informacji dochodowych: rodzaju dochodów, ewentualnego miejsca pracy, wysokości miesięcznych dochodów netto oraz wysokości miesięcznych zobowiązań. Dalej nastąpi weryfikacja tożsamości. Pożyczkobiorca zostanie poinformowany o ostatecznej decyzji w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku, za pomocą SMS-a oraz wiadomości e-mail. Weź pożyczkę w Alegotówka teraz!

Omówienie przykładowej pożyczki

Analizując dostępny na stronie Alegotówka reprezentatywny przykład kredytu, szybko zorientujemy się, iż rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO wynosi aktualnie 515,5%. To całkiem przyzwoita propozycja w porównaniu z innymi konkurencyjnymi ofertami. Podany reprezentatywny przykład to kwota pożyczki 1000 zł na 30 dni. Naturalnie pierwsza pożyczka niesie za sobą jeszcze lepsze warunki. Całkowita kwota pożyczki powinna być satysfakcjonująca dla klienta. Kwota do spłaty zachęca do skorzystania z szybkiej usługi, gdyż łączna kwota odsetek nie jest sztucznie zawyżana. Dla stałych klientów przygotowane są specjalne bonusy i rzeczywista roczna stopa oprocentowania może być jeszcze niższa niż do tej pory. Wszystkie detale dotyczące umowy pożyczki dostępne są w dowolnym momencie w panelu klienta, a reprezentatywny przykład oferty daje pewność, iż mamy gwarancję uzyskanie chwilówek na korzystnych zasadach.

Wpływ RRSO na wysokość pożyczki

Pierwsza pożyczka w Alegotówka może wynieść maksymalnie 3 tysiące złotych. Po pozytywnej weryfikacji w bazie informacji kredytowej na konto klienta przelewana jest szybka gotówka. Termin spłaty to zwyczajowo od 1 do 30 dni. Całkowita kwota pożyczki składa się dodatkowo z prowizji, a swoje zastosowanie ma także rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO. Klienci zachęcani są ze skorzystania z szybkiej usługi firmy, a kwota pożyczki 1000 zł, to zaledwie jedna z możliwych opcji do wyboru. Wspomniana promocyjna pierwsza pożyczka powinna być spłacona w terminie, gdyż wskutek tego można liczyć na nawiązanie długofalowej współpracy. Reprezentatywny przykład pożyczki pokazuje, iż rzeczywista roczna stopa oprocentowania uzależniona jest od kwoty kredytu, różnice są jednak minimalne. Pierwsza pożyczka w Alegotówka to solidne rozwiązanie dla wszystkich osób, które pilnie potrzebują pieniędzy.

Jakie raty w Alegotówka.pl?

W serwisie Alegotówka możesz zawnioskować o promocyjną pożyczkę w wysokości do 2000 zł na okres 30 dni. Aby otrzymać promocyjną pożyczkę, należy spełnić przede wszystkim 2 poniższe warunki: złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę w okresie trwania niniejszej promocji, nie otrzymać wcześniej pożyczki promocyjnej na zasadach określonych w warunkach promocji. Gdy przykładowo całkowita kwota pożyczki i raty wyniesie 1000 zł przy okresie 30 dni, na zasadzie 0% RRSO to całkowita kwota do spłaty będzie taka sama. Ponadto przelew w celu weryfikacji jest zwracany już po pierwszej pożyczce. Alegotówka oferuje stosunkowo niski całkowity koszt pożyczki oraz raty możliwe do spłaty pożyczki.

Refinansowanie przy spłacie należności

Refinansowanie to umożliwienie klientowi przez firmę Alegotówka spłaty aktualnej pożyczki – nową. Bardzo dużym atutem jest to, że w pierwszej kolejności klient uzyska spłatę za zobowiązanie, jeśli zgłosił problem przed terminem zwrotu kwoty pożyczki. Klient może również zawnioskować o przyznanie dodatkowych środków w przypadku, gdy koszty pożyczki refinansowania będzie większa niż aktualnego zobowiązania. Alegotówka wpłaca w takim przypadku różnicę na konto dłużnika. Na ich stronie można się skontaktować klikając na “kontakt alegotowka pl”.

Pieniądze dostępne od ręki

Termin spłaty powinien być każdorazowo dotrzymany. Całkowita kwota pożyczki możliwa jest do ustawienia za pomocą suwaków. Warto to przeanalizować przed podjęciem decyzji. Tak samo reprezentatywny przykład stanowi istotną wskazówkę dla wszystkich klientów, Wszystkie dane podane są w przejrzysty sposób, a kwota pożyczki 1000 zł powinna zadowolić każdą osobę na początku współpracy z firmą pożyczkową. Alegotówka mocno zachęca do skorzystania z szybkiej usługi pożyczki. Gotówka dostępna jest praktycznie od ręki i bez zbędnych formalności. Należna kwota do spłaty to obowiązek po stronie klienta, którego dotrzymanie jest warunkiem otrzymania kolejnej pożyczki. Termin spłaty można ustalić indywidualnie, zależy to od potrzeb pożyczkobiorcy. Warto przy tym zwrócić uwagę na reprezentatywny przykład kredytu w Primus Finance Sp i na tej podstawie można sobie obliczyć wszystkie koszty.

Firma dbająca o transparentność

Jeśli pierwsza pożyczka została już zaciągnięta a następnie spłacona, to w przyszłości całkowita kwota pożyczki może wzrosnąć. Lojalni klienci są doceniani przez firmę Alegotówka. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO z pewnością nie będzie stanowić tu jakiejkolwiek przeszkody. Najlepiej działać w ten sposób, by kwota do spłaty nie przekraczała możliwości finansowych klienta. Termin spłaty to czynnik, na który firma pożyczkowa zwraca baczną uwagę. Dlatego też na bieżąco aktualizowany jest reprezentatywny przykład pożyczki, by wszyscy klienci przedsiębiorstwa Primus Finance Sp wiedzieli, jakie są warunki współpracy.

Ile mogę pożyczyć?

W serwisie alegotowka.pl możesz wziąć za pierwszym razem pożyczkę od 500zł do 2000zł. Pierwsza pożyczka do 2000zł na okres do 30 dni jest zupełnie za darmo (RRSO 0%), oznacza to, że pożyczając np. 800zł na 30 dni, to po miesiącu do oddania będziesz miał jedyne 800zł, jest to całkowity koszt pożyczki. 
Druga pożyczka maksymalnie 2500zł, trzecia pożyczka do 3000zł, czwarta pożyczka do kwoty 4000zł, piąta i każda kolejna pożyczka do kwoty 5000zł. Termin spłaty oraz czas obowiązywania umowy jest ustalany indywidualnie. Są teżdostępne szybkie pożyczki 1 000 zł.

Kto może pożyczyć?

O pożyczkę ubiegać się może osoba, która: ukończyła 18, ale nie przekroczyła 75 lat, posiada swoje miejsce zamieszkania w Polsce oraz posiada polskie obywatelstwo, posiada rachunek w polskim banku (nie akceptowane są SKOKi), nie posiada zaległości w BIK oraz nie posiada negatywnych wpisów w biurach informacji gospodarczej, wykona przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł lub skorzysta z automatycznej weryfikacji rachunku bankowego. Wszystko przebiega łatwo, dzięki szybkiej identyfikacji.

Czy wymagane są zaświadczenia?

Nie. Alegotówka nie wymaga przesyłania żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy też wyciągów z rachunku bankowego. Ważne jest, abyś nie posiadał zadłużenia przeterminowanego w BIK KRD, Erif oraz Infomonitor. Możliwe, że Twój wniosek zostanie sprawdzony w bazach dłużników. Jedynie obywatel Polski może wziąć pożyczkę.

Alegotówka

9.1

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

9.8/10

Wymagania

9.7/10

Czas oczekiwania

9.9/10

Ilość banków

6.2/10

Plusy

  • Darmowa pierwsza pożyczka do 2000 zł
  • Atrakcyjna maksymalna kwota pożyczki
  • Automatyczna weryfikacja rachunku bankowego, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego
  • Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy
  • Możliwość refinansowania pożyczki

Minusy

  • Firma sprawdza KRD, ERIF, BIK, Informoniotor
  • Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych
  • Wysoka dolna granica wieku pożyczkobiorcy