alegotówka

Liberis Polska Sp. z o.o.
ul. Wincentego Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Primus Finance Sp. z o.o.
Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 500zł
Maksymalna kwota: 5000zł
Okres spłat: 7, 14, 21, 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 – 75 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczne
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK, ZFP

Alegotowka.pl należy do firmy Primus Finance (znanej z Chwilowkomat.pl) oferuje pożyczki pozabankowe przez internet w kwocie od 500zł do nawet 5000zł na okres spłaty 7, 14, 21 lub 30 dni. Pierwsza darmowa pożyczka może wynieść nawet 2000zł i może być wzięta na okres do 30 dni.

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste – ogranicza się do wypełnienia prostego formularza, w którym należy podać swoje podstawowe dane, aby utworzyć konto pożyczkobiorcy imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu komórkowego (potrzebny do potwierdzenia konta) oraz hasło do logowania, należy też zaznaczyć wymagane zgody. Następnie otrzymamy kod sms, którym trzeba potwierdzić naszą rejestrację, w kolejnym kroku będziemy musieli podać nasze szczegółowe dane adresowe i finansowe. Po wysłaniu wniosku w ostatnim kroku będziemy poproszeni o zweryfikowanie swojego rachunku bankowego i możemy to zrobić na dwa sposoby: szybkiej weryfikacji (logujemy się do swojego banku, a system automatycznie potwierdza zgodność wpisanych danych we formularzu), lub tradycyjnie wykonać ręcznie przelew 1zł z naszego konta na konto pożyczkodawcy. Jeżeli wybraliśmy szybką weryfikację to otrzymamy decyzję w kilka minut na e-mail/sms. Jeżeli decyzja będzie pozytywna to pieniądze na naszym koncie znajdą się nawet w kilkanaście minut.

Ile mogę pożyczyć?

W serwisie alegotowka.pl możesz wziąć za pierwszym razem pożyczkę od 500zł do 2000zł. Pierwsza pożyczka do 2000zł na okres do 30 dni jest zupełnie za darmo (RRSO 0%), oznacza to, że pożyczając np. 800zł na 30 dni, to po miesiącu do oddania będziesz miał jedyne 800zł.
Druga pożyczka maksymalnie 2500zł, trzecia pożyczka do 3000zł, czwarta pożyczka do kwoty 4000zł, piąta i każda kolejna pożyczka do kwoty 5000zł.

Kto może pożyczyć?
O pożyczkę ubiegać się może osoba, która: ukończyła 18, ale nie przekroczyła 75 lat, posiada swoje miejsce zamieszkania w Polsce oraz posiada polskie obywatelstwo, posiada rachunek w polskim banku (nie akceptowane są SKOKi), nie posiada zaległości w BIK oraz nie posiada negatywnych wpisów w biurach informacji gospodarczej, wykona przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł lub skorzysta z automatycznej weryfikacji rachunku bankowego.
Czy wymagane są zaświadczenia?

Nie. Alegotówka nie wymaga przesyłania żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy też wyciągów z rachunku bankowego. Ważne jest, abyś nie posiadał zadłużenia przeterminowanego w BIK oraz negatywnych wpisów w KRD, Erif oraz Infomonitor.

Alegotówka

9.1

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

9.8/10

Wymagania

9.7/10

Czas oczekiwania

9.9/10

Ilość banków

6.2/10

Plusy

  • pierwsza pożyczka do 2000zł za darmo
  • maksymalnie 5000zł
  • automatyczna weryfikacja rachunku bankowego, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego

Minusy

  • Firma sprawdza KRD, ERIF, BIK, Informoniotor
  • Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych