alegotówka

Liberis Polska Sp. z o.o.
ul. Wincentego Rzymowskiego 53
02-697 Warszawa

Primus Finance Sp. z o.o.
Rodziny Hiszpańskich 8
02-685 Warszawa

Minimalna kwota pożyczki: 500zł
Maksymalna kwota: 5000zł
Okres spłat: 7, 14, 21, 30 dni
Min. wiek pożyczkobiorcy: 18 – 75 lat
Rozpatrywanie wniosków: automatyczne
Bazy: ERIF, KRD, Infomonitor, BIK, ZFP

Alegotówka.pl – lekka i prosta obsługa

Alegotówka.pl to instytucja pozabankowa specjalizująca się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. W ramach jej oferty możesz otrzymać do 5000 zł na okres kredytowania do 30 dni. Jeśli ubiegasz się o pierwszą chwilówkę, otrzymasz nawet 2000 zł bez dodatkowych opłat. W przypadku pożyczania za pomocą Alegotówka.pl, warto zdecydować się na stałe korzystanie z tego pożyczkodawcy. Dla osób, które konsekwentnie zamierzają brać pożyczki u tego pożyczkodawcy, dostępne będą coraz większe kwoty. Działalność firmy jest oparta na sprawdzonej technologii, dlatego nie wymaga od klienta żadnych zaświadczeń. Aby złożyć wniosek będziesz potrzebował zatem jedynie urządzenia z dostępem do Internetu, telefonu komórkowego oraz konta bankowego, którego jesteś właścicielem.

Opinie na temat pożyczek Alegotówka.pl

Opinie klientów na temat Alegotówka.pl, to najlepsze źródło informacji. Stali klienci cenią sobie tego pożyczkodawcę za przejrzyste zasady, bezpieczeństwo i komfort pożyczania. Jest to sprawdzona i bezpieczna pożyczka w trzech prostych krokach. Po złożeniu wniosku i potwierdzeniu tożsamości, będziesz niedługo czekał na odpowiedź. Zgoda na pożyczkę oznacza, że lada moment będziesz cieszyć się wsparciem finansowym. Pożyczkodawca nie udziela pożyczek kredytobiorcom niezdolnym do ich spłaty.

Alegotowka.pl należy do firmy Primus Finance (znanej z Chwilowkomat.pl) oferuje pożyczki pozabankowe przez internet w kwocie od 500zł do nawet 5000zł na okres spłaty 7, 14, 21 lub 30 dni. Pierwsza darmowa pożyczka może wynieść nawet 2000zł i może być wzięta na okres do 30 dni.

Otrzymanie pożyczki jest bardzo proste – ogranicza się do wypełnienia prostego formularza, w którym należy podać swoje podstawowe dane, aby utworzyć konto pożyczkobiorcy imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu komórkowego (potrzebny do potwierdzenia konta) oraz hasło do logowania, należy też zaznaczyć wymagane zgody. Następnie otrzymamy kod sms, którym trzeba potwierdzić naszą rejestrację, w kolejnym kroku będziemy musieli podać nasze szczegółowe dane adresowe i finansowe. Po wysłaniu wniosku w ostatnim kroku będziemy poproszeni o zweryfikowanie swojego rachunku bankowego i możemy to zrobić na dwa sposoby: szybkiej weryfikacji (logujemy się do swojego banku, a system automatycznie potwierdza zgodność wpisanych danych we formularzu), lub tradycyjnie wykonać ręcznie przelew 1zł z naszego konta na konto pożyczkodawcy. Jeżeli wybraliśmy szybką weryfikację to otrzymamy decyzję w kilka minut na e-mail/sms. Jeżeli decyzja będzie pozytywna to pieniądze na naszym koncie znajdą się nawet w kilkanaście minut.

Kredyty w Alegotówka dopasowane do potrzeb

Czasem zdarza się, że firma nie pożyczkowa oferuje kredyty mniejsze niż te, o które wnioskował klient. Jako potencjalny pożyczkobiorca będziesz weryfikowany w rejestrach dłużników BIK i BIG. W związku z tym jeśli posiadasz słabą zdolność kredytową, pożyczkodawca może mieć wątpliwości, czy podołasz spłacie danego zobowiązania. Odmowa nie powinna Cię martwić. W takiej sytuacji, Alegotówka.pl zaproponuje Ci inną ofertę, indywidualnie dopasowaną do twoich możliwości spłaty w danym momencie. Wybrana dla Ciebie suma i okres spłaty wciąż mogą Ci pomóc przy wydatkach, jednocześnie nie wpływając negatywnie na Twoją zdolność kredytową. Niewiele firm świadczących pożyczkowi oferuje możliwości tego typu. Alegotówka.pl bardzo priorytetowo traktuje każdego pożyczkobiorcę i podchodzi do niego indywidualnie.

Pożyczka w Alegotówka.pl

Jak pożyczać pieniądze w Alegotówka.pl? Pożyczkobiorca wybiera kwotę i okres spłaty w kalkulatorze na stronie głównej serwisu Alegotówka. Następnie klient zostanie poproszony o wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego. Następnie wniosek pożyczkowy– należy go uzupełnić informacjami dotyczącymi danych personalnych Konieczne będzie także podanie informacji dochodowych: rodzaju dochodów, ewentualnego miejsca pracy, wysokości miesięcznych dochodów netto oraz wysokości miesięcznych zobowiązań. Dalej nastąpi weryfikacja tożsamości. Pożyczkobiorca zostanie poinformowany o ostatecznej decyzji w ciągu kilkunastu minut od wysłania wniosku, za pomocą SMS-a oraz wiadomości e-mail.

Jakie raty w Alegotówka.pl?

W serwisie Alegotówka możesz zawnioskować o promocyjną pożyczkę w wysokości do 2000 zł na okres 30 dni. Aby otrzymać promocyjną pożyczkę, należy spełnić przede wszystkim 2 poniższe warunki: złożyć wniosek o promocyjną pożyczkę w okresie trwania niniejszej promocji, nie otrzymać wcześniej pożyczki promocyjnej na zasadach określonych w warunkach promocji. Gdy przykładowo całkowita kwota raty wyniesie 1000 zł przy okresie 30 dni, na zasadzie 0% RRSO to całkowita kwota do spłaty będzie taka sama. Ponadto przelew w celu weryfikacji jest zwracany już po pierwszej pożyczce.

Refinansowanie przy spłacie należności

Refinansowanie to umożliwienie klientowi przez firmę Alegotówka spłaty aktualnej pożyczki – nową. Bardzo dużym atutem jest to, że w pierwszej kolejności klient uzyska spłatę za zobowiązanie, jeśli zgłosił problem przed terminem zwrotu kwoty pożyczki. Klient może również zawnioskować o przyznanie dodatkowych środków w przypadku, gdy koszty pożyczki refinansowania będzie większa niż aktualnego zobowiązania. Alegotówka wpłaca w takim przypadku różnicę na konto dłużnika.

Ile mogę pożyczyć?

W serwisie alegotowka.pl możesz wziąć za pierwszym razem pożyczkę od 500zł do 2000zł. Pierwsza pożyczka do 2000zł na okres do 30 dni jest zupełnie za darmo (RRSO 0%), oznacza to, że pożyczając np. 800zł na 30 dni, to po miesiącu do oddania będziesz miał jedyne 800zł.
Druga pożyczka maksymalnie 2500zł, trzecia pożyczka do 3000zł, czwarta pożyczka do kwoty 4000zł, piąta i każda kolejna pożyczka do kwoty 5000zł.

Kto może pożyczyć?
O pożyczkę ubiegać się może osoba, która: ukończyła 18, ale nie przekroczyła 75 lat, posiada swoje miejsce zamieszkania w Polsce oraz posiada polskie obywatelstwo, posiada rachunek w polskim banku (nie akceptowane są SKOKi), nie posiada zaległości w BIK oraz nie posiada negatywnych wpisów w biurach informacji gospodarczej, wykona przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł lub skorzysta z automatycznej weryfikacji rachunku bankowego.
Czy wymagane są zaświadczenia?

Nie. Alegotówka nie wymaga przesyłania żadnych zaświadczeń o zatrudnieniu czy też wyciągów z rachunku bankowego. Ważne jest, abyś nie posiadał zadłużenia przeterminowanego w BIK oraz negatywnych wpisów w KRD, Erif oraz Infomonitor.

Alegotówka

9.1

Pierwsza pożyczka

9.8/10

Maksymalna pożyczka

9.8/10

Wymagania

9.7/10

Czas oczekiwania

9.9/10

Ilość banków

6.2/10

Plusy

  • Darmowa pierwsza pożyczka do 2000 zł
  • Atrakcyjna maksymalna kwota pożyczki
  • Automatyczna weryfikacja rachunku bankowego, bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego
  • Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy
  • Możliwość refinansowania pożyczki

Minusy

  • Firma sprawdza KRD, ERIF, BIK, Informoniotor
  • Firma należy do Związku Firm Pożyczkowych
  • Wysoka dolna granica wieku pożyczkobiorcy